Speváčka Dara Rolins zverejnila: „Pozrite sa, ako trávim bežný deň... TOTO vás šokuje!“ (FOTO)

Speváčka Dara Rolins zverejnila: „Pozrite sa, ako trávim bežný deň... TOTO vás šokuje!“ (FOTO)

Už od detských liet ju pozná každý v krajine a jej úspech neustal ani, keď jej pomaličky ťahá na 50-tku. Je stále žiadaná a nadčasová. A v podstate je celkom obyčajná, ako väčšina z nás. Žena, mama, športovkyňa. Slnečné dni striedajú tie zachmúrené, dokonalý mejkap strieda prirodzenú krásu, a akokoľvek na tom je, jej tvár vždy zdobí krásny úsmev. Presvedčte sa o tom v našej galérii pod článkom, kde nájdete, ako Dara trávi svoj voľný čas. Rozhodne vás nejedna informácia šokuje...

Čože?! Princ Harry to psychicky nezvláda: Kráľovská rodina oznámila, že Charles nie je jeho otec! 

Čerstvý vzduch
Každý si niekedy potrebuje vyvetrať hlavu a u celebrity, ktorá je neustále pod drobnohľadom, musí byť táto potreba ešte intenzívnejšia. Prechádzky v prírode so psom sú ideálnym prostriedkom, ako zresetovať myseľ a nabrať pozitívnu energiu.

Definitívne potvrdené! Dominika Cibulková potvrdila to, čo sme už dlhšie tušili: Tehotenstvo... (FOTO) 

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie, ktoré ukazujú Daru Rolins a jej bežný deň...

Autor: Lexy
Zdroj foto: Instagram.com/dararolins_vermi

 


Otestujte sa! Ako vás vnímajú ostatní ľudia okolo vás?
Otestuj sa

Galéria

Speváčka Dara Rolins zverejnila: „Pozrite sa, ako trávim bežný deň... TOTO vás šokuje!“ (FOTO)Speváčka Dara Rolins zverejnila: „Pozrite sa, ako trávim bežný deň... TOTO vás šokuje!“ (FOTO)Speváčka Dara Rolins zverejnila: „Pozrite sa, ako trávim bežný deň... TOTO vás šokuje!“ (FOTO)+17Speváčka Dara Rolins zverejnila: „Pozrite sa, ako trávim bežný deň... TOTO vás šokuje!“ (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac