Spoznávate Jasminu Vrbovskú? S týmto vzhľadom pripomína fanúšikom vraj psa: Pozrite si jej nový záber

Spoznávate Jasminu Vrbovskú? S týmto vzhľadom pripomína fanúšikom vraj psa: Pozrite si jej nový záber
Manželka úspešného slovenského rapera Patrika Vrbovského Jasmina Vrbovská Alagič sa len nedávno rozhodla pre zmenu. Svoje krátke vlasy si nechala predĺžiť. Kým niektorí jej priaznivci boli z tejto premeny priam unesení a dokonca ju prirovnávali k svetovým speváckym divám, ako napríklad k Jennifer Lopez, či kráľovnej Beyonce, niektorých táto vlasová premena vôbec nepotešila. V našej galérii, ktorú nájdete pod článkom, sa nachádza najnovší záber moderátorky Fashion TV. Páči sa vám s dlhými vlasmi?

Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! FOTO VNÚTRITesne pred pôrodom sa krásna Jasmina rozhodla pre krátky zostrih, o ktorý sa postaral úspešný kaderník Ján Molnár. Manželku repera Rytmusa zrejme už tento zostrih začal nudiť, a tak siahla po umelých pramienkoch. Zmena imidžu jej ale nepriniesla len priaznivé reakcie, mnohí jej na Instagrame vyčítajú, že kratšie jej pristali oveľa viac, vraj vyzerá staršie, ba ešte horšie, niektorým pripomína Jasmininho psa, kráľovskú pudlicu Daphne. „Podobnost s Daphne čisto nahodná?" znel jeden z komentárov. „Je vidieť, že je to umelé a neprirodzené. Táto práca nemôže byť od profesionála. Za toto palec dole. Bolo oveľa lepšie tak, ako to bolo predtým," postupne sa pridávali aj ďalší.

Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?


Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete najnovší snímok Jasminy Vrbovskej. Aj vy ste názoru, že jej to takto nepristane?

Autor: Diana
Zdroj foto: InstagramSUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Spoznávate Jasminu Vrbovskú? S týmto vzhľadom pripomína fanúšikom vraj psa: Pozrite si jej nový záberSpoznávate Jasminu Vrbovskú? S týmto vzhľadom pripomína fanúšikom vraj psa: Pozrite si jej nový záberSpoznávate Jasminu Vrbovskú? S týmto vzhľadom pripomína fanúšikom vraj psa: Pozrite si jej nový záber+15Spoznávate Jasminu Vrbovskú? S týmto vzhľadom pripomína fanúšikom vraj psa: Pozrite si jej nový záber
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac