Štýlová aj v kockovanej košeli: Beyoncé vie presne, ako ju nosiť!

Štýlová aj v kockovanej košeli: Beyoncé vie presne, ako ju nosiť!
Aj keď flanelová košeľa nepatrí medzi kúsky, ktoré má každý rád, boli by ste prekvapení, koľko celebrít sa uchyľuje k jej noseniu. Ak ju správne skombinujete, môže ísť totiž o nesmierne štýlový doplnok, ktorý dodá vášmu outfitu tú správnu atmosféru. Prezrite si viacero príkladov v našej galérii pod článkom, no predtým si vychutnajte bomba look speváčky Beyoncé...

Starnúcej Julii odvaha nechýba: To fakt išla do tejto farby?

Skombinovať ležérnu flanelovú košeľu s koženou sukňou chcelo fakt odvahu, ktorá slávnej kráske evidentne nechýba. Sivá perfektne ladí s kockovanou košeľou, ktorej primárnou farbou je tmavomodrá a šmrnc jej dodáva červená s bielou. Beyoncé k tomu pridala aj členkové topánky, ktoré sú momentálne super IN.

Krajšia ešte nikdy nebola: Speváčka Lady Gaga sa stala hviezdou večera!

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero outfitov, ktorých základ tvorí flanelová košeľa. Vyberiete si?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Gettyimages, Instagram


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Štýlová aj v kockovanej košeli: Beyoncé vie presne, ako ju nosiť!Štýlová aj v kockovanej košeli: Beyoncé vie presne, ako ju nosiť!Štýlová aj v kockovanej košeli: Beyoncé vie presne, ako ju nosiť!+17Štýlová aj v kockovanej košeli: Beyoncé vie presne, ako ju nosiť!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac