Sú katastrofálne: TOTO sú herečky, ktoré zúfalo potrebujú hodiny herectva!

Sú katastrofálne: TOTO sú herečky, ktoré zúfalo potrebujú hodiny herectva!
Hollywood je plný talentovaných herečiek. Vďaka obdivuhodnej schopnosti Tildy Swinton hrať tri rôzne postavy jedným pohybom, až po neuveriteľný počet nominácií na Oscara neskutočnej herečky Meryl Streep, sa ženy stali váženými v priemysle, v ktorom kedysi dominovali iba muži. Bohužiaľ, nie každá herečka má toľko talentu ako ony. Všetky z nasledujúcich herečiek sa totiž dostali do filmu či filmov, ktoré nakoniec nezvládli a zaslúžili by si za to akurát tak poriadnu malinu hanby. Nakoniec ich práve tieto filmy prenasledujú až do konca ich kariéry, sú nimi doslova poznačené. Ktoré dámy to sú? Otvorte si našu galériu pod článkom, kde ich nájdete úplne všetky...

Je to vôbec možné? TIETO celebrity si zobrali za partnera svojho fanúšika!

Jessica Alba
Zdá sa, že sa Jessica v poslednej dobe zameriava primárne na úplne iné odvetvie, ako filmové, a to na odvetvie krásy. Nemôžeme si ale pomôcť - nezačala s tým práve kvôli potápajúcej sa hereckej kariére? Napríklad preto, aby to mala čím zahovoriť a zakryť? V roku 2018 bola totiž veľmi nepekne označená prieskumom na webe GoCompare.com, ktorý hodnotí „skóre" hercov. Rozsudok? Je to najhoršia herečka za posledných 20 rokov!
V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie herečky, ktoré potrebujú hodiny herectva...

Neuveríte! Ktoré známe celebrity v skutočnom živote niekoho chladnokrvne či neúmyselne zabili? 

Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa

Galéria

Sú katastrofálne: TOTO sú herečky, ktoré zúfalo potrebujú hodiny herectva!Sú katastrofálne: TOTO sú herečky, ktoré zúfalo potrebujú hodiny herectva!Sú katastrofálne: TOTO sú herečky, ktoré zúfalo potrebujú hodiny herectva!+6Sú katastrofálne: TOTO sú herečky, ktoré zúfalo potrebujú hodiny herectva!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac