Sú posadnutí sexom a nemajú žiadnu intuíciu? TOTO sú najväčšie mýty o chlapoch!

Sú posadnutí sexom a nemajú žiadnu intuíciu? TOTO sú najväčšie mýty o chlapoch!
Ženy často hádžu chlapov do jedného vreca. Stačí, že sa párkrát sklamú a hneď zanevrú na celé mužské pokolenie. Vytvárajú si bloky, ktorých sa mnohé nedokážu zbaviť po zvyšok svojho života. Svoje skúsenosti a múdrosti z nich šíria ďalej a z toho potom pramení pôvod mnohých mýtov. Uvádzame príklady tých najčastejších.

Ani by vám to nenapadlo! 6 vecí, ktoré muži taja pred manželkami

Posadnutí sexom
Nie je to o mužovi ako takom, ale o type človeka. Aj medzi ženami nájdete také, ktoré výhovorky na migrény nepoznajú. Jednoducho majú chuť stále. A príslušníci silnejšieho pohlavia tiež. Je pravda, že sú založení pudovejšie a rýchlo reagujú na vizuálne podnety. Stačí kúsok odhaleného tela ženy a ich predstavivosť už pracuje na plné obrátky. To však neznamená, že nedokážu v tej chvíli zapojiť i rozum. I keď sa nám, ženám, mnohokrát javia ako zvieratká, vedia sa ovládať a nie každá sexica ich dostane do postele.

4 bomba tipy! Ako uloviť kolegu?

Nevedia robiť dve veci naraz
Majú síce radi veci pekne po poriadku a je pre nich jednoduchšie plniť iba jeden príkaz, ale keď chcú, dokážu sa prekonať. Vedia predsa šoférovať a telefonovať, pozerať televízor a jesť, jesť a čumieť do mobilu, byť na veľkej a čumieť do mobilu, starať sa o dieťa a čumieť do mobilu, rozprávať sa s vami a čumieť do mobilu...

Nepočúvajú
Oni majú takú zvláštnu schopnosť selektovať, čo je pre nich podstatné. Robia to preto, aby svoj mozog nezaťažovali málo podstatnými informáciami a zostal im tak priestor pre tie dôležité. Neberte to osobne, oni iba nemajú takú kapacitu. Preto počúvajú iba to, čo za to stojí.

Majú krátku pamäť
Podozrievate ich z toho, že senilnejú a oni opäť iba vyberajú to podstatné, čo má v ich hlave zostať. Pre niektorých sú to dátumy, pre iných výsledky zápasov, pre ďalších práca či koníčky.

Niekedy je načase zo vzťahu odísť: Psychológ radí, ako to spoznáte... 

Sú povrchní
Ono to môže mať viac uhľov pohľadu. Ženy zas podľa nich veci príliš rozpitvávajú. Pretože oni jednoducho vyznávajú zásadu zbytočne neriešiť, nakoľko sa podľa nich veci vždy vyvinú aj samé.Nie sú empatickíVedia byť, len si vyberajú voči komu. Ich zdravá hladina testosterónu ich predurčuje na to, že zapájajú skôr racio, ako svoje city. Priťahoval by vás chlap, ktorý by sa rozplýval nad každým bábätkom, plakal by nad romantickými filmami a podával vreckovky kamarátke, ktorú práve opustil frajer? Oni zväčša svoju empatiu smerujú iba na tých najbližších.

Majú nedostatok intuície
Ako sme už spomínali, chlapi rozmýšľajú racionálne. Pre nich sú dôležité fakty, nie niečo, čo cítia v kútiku duše. Oni veci kalkulujú, analyzujú, zhodnocujú, nie vnímajú niečím éterickým v sebe.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Shutterstock


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac