Sú spolu desiatky rokov! TÝMTO celebritným párom vyšlo manželstvo a sú v ňom šťastní!

Sú spolu desiatky rokov! TÝMTO celebritným párom vyšlo manželstvo a sú v ňom šťastní!
Hovorí sa, že láska hory prenáša. U niektorých to tak je úplne doslova. Avšak u celebrít je láska tak trochu iná ako u „bežných" ľudí. Pretože sú stále pod obrovským drobnohľadom a tlakom nielen fanúšikov a fanúšičiek, ale aj médií. Napriek tomu však existujú páry, ktorým to vyšlo! A sú spolu už niekoľko rokov. Ktoré to sú? Nájdete ich v našej galérii pod článkom...

Ako dnes vyzerá dcéra Kurta Cobaina či Paula Walkera? 18 celebritných detí, ktoré už nie sú deťmi!

Hviezdy týmto celebritám rozhodne priali. Aj napriek tomu, že sú mimoriadne sledované doslova celým svetom, sa im podarilo vybudovať a udržiavať si svoje manželstvá. Našťastie pre nich! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete všetky tieto manželské páry, ktorým to skutočne vyšlo!

TOTO je 12 celebrít, o ktorých sme nevedeli, že vyrastali s LGBTQ rodičmi

Autor: Alex
Zdroj foto: Shutterstock, Profimedia


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

Sú spolu desiatky rokov! TÝMTO celebritným párom vyšlo manželstvo a sú v ňom šťastní!Sú spolu desiatky rokov! TÝMTO celebritným párom vyšlo manželstvo a sú v ňom šťastní!Sú spolu desiatky rokov! TÝMTO celebritným párom vyšlo manželstvo a sú v ňom šťastní!+18Sú spolu desiatky rokov! TÝMTO celebritným párom vyšlo manželstvo a sú v ňom šťastní!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac