Svetríková sezóna je v plnom prúde: TOP nápady, ako ich správne skombinovať!

Svetríková sezóna je v plnom prúde: TOP nápady, ako ich správne skombinovať!
Počasie síce kolíše, raz je teplo a raz zima, no určite ste už v priebehu jesene vyskúšali teplý svetrík. V priebehu aktuálnej sezóny sú v móde pestré farby, ktoré môžete kombinovať rôznorodým spôsobom. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero nápadov, z ktorých si môžete vybrať...

Módna ikona Meghan: Všimli ste si, ako efektne kombinuje doplnky?

Áno, presne tak, sveter môžete pokojne spojiť aj s roztrhanými džínsami. Vraj vám bude zima? Žiadny strach! Stačí, ak si dáte pod ne silonky a zabránite tak preniku mrazivého vzduchu pod šaty. Pokiaľ rozmýšľate nad ideálnou farbou, určite vyskúšajte modrú, červenú, ružovú, prípadne siahnite aj po zábavnom vzore so zvieratkom.

Totálna premena vojvodkýň Meghan a Kate: S vystrkovaním zadkov skončili...

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie skvelé tipy, ako skombinovať sveter s inými časťami oblečka.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Profimedia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Svetríková sezóna je v plnom prúde: TOP nápady, ako ich správne skombinovať!Svetríková sezóna je v plnom prúde: TOP nápady, ako ich správne skombinovať!Svetríková sezóna je v plnom prúde: TOP nápady, ako ich správne skombinovať!+17Svetríková sezóna je v plnom prúde: TOP nápady, ako ich správne skombinovať!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac