Tak z tohto fakt nebudete chápať: 20 slávnych krások a ich skutočné vlasy

Tak z tohto fakt nebudete chápať: 20 slávnych krások a ich skutočné vlasy
Celebrity si svoje vlasy neustále farbia, menia strih a občas si na hlavu nasadia aj parochňu. Niekedy sa dá len ťažko odhadnúť, ako vyzerajú ich skutočné pramene. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero celebrít a reálny vzhľad ich vlasov. Kto vás najviac prekvapil?

Nie, Cardi B nebola hviezdou Met Gala 2019: Pozrite, ako sa predviedla dokonalá Lady Gaga

Spoznávate sexy speváčku Shakiru? To hádam ani nie je ona, však? Ešte predtým ako sa stala slávnou, nosila havranie čierne vlasy, v ktorých by ste ju len tak ľahko nespoznali. Určite sa však zhodneme na tom, že svoju odzbrojujúcu príťažlivosť jednoducho nezaprie. Vyzerá perfektne, či už má blond alebo čierne vlasy. Jej manžel Piqué z nej musí byť doslova hotový.

Najsexy účes na Met Gala 2019! Slávna herečka vyzerala v porovnaní s Oscarmi fantasticky

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie celebrity, ktoré nám väčšinou neukazujú svoje skutočné vlasy. Spoznávate ich?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Instagram


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Tak z tohto fakt nebudete chápať: 20 slávnych krások a ich skutočné vlasyTak z tohto fakt nebudete chápať: 20 slávnych krások a ich skutočné vlasyTak z tohto fakt nebudete chápať: 20 slávnych krások a ich skutočné vlasy+17Tak z tohto fakt nebudete chápať: 20 slávnych krások a ich skutočné vlasy
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac