TÁTO aplikácia pochytila známe tváre slovenského šoubiznisu: Vďaka nej zostarli o 30 rokov!

TÁTO aplikácia pochytila známe tváre slovenského šoubiznisu: Vďaka nej zostarli o 30 rokov!
Doslova sa stala hitom za necelé dva dni a prevalcovala celý Instagram. Aplikácia FaceApp, ktorá vám dokáže pridať desiatky rokov z minúty na minútu, pochytila aj viaceré slovenské celebrity. Svojou „starou" fotografiou sa pochválil napríklad Patrik Vrbovský (Rytmus), Matej Cifra (Sajfa), moderátorka Erika Barkolová či speváčka Mária Čírová. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie celebrity, ktoré zostarli...

Nevzali si žiadnych fešíkov: 20 celebritných krások, ktoré si mohli vybrať aj lepšieMarej Cifra (Sajfa) zverejnil túto fotografiu na svojom Instagrame aj s popisom: Ranná Show / Popoludnie vo Fun Rádiu v roku 2050.

Mali z nich byť veľké hviezdy, ale... 10 celebrít, ktorým sa nepodarilo preraziť


V tejto aplikácii sa dokážete vyhrať s farbou vlasov, pridať si bradu a okuliare, či dokonca úsmev.
Avšak pozor! Na to, aby vám aplikácia FaceApp fungovala správne, musíte jej poskytovateľovi povoliť prístup k svojím osobným informáciám a fotografiám, ktoré máte v mobile!

Samo o sebe je preto táto aplikácia síce nápaditá a vtipná, no trikrát si rozmyslite, či vám to za tú srandu vôbec stojí.

Otvorte si galériu pod článkom, kde vás prekvapia ďalšie zostarnuté celebrity...

Autor: Alex
Zdroj foto: Instagram, Pixabay


Super TEST! Aká je moja skutočná sexuálna orientácia?
Otestuj sa

Galéria

TÁTO aplikácia pochytila známe tváre slovenského šoubiznisu: Vďaka nej zostarli o 30 rokov!TÁTO aplikácia pochytila známe tváre slovenského šoubiznisu: Vďaka nej zostarli o 30 rokov!TÁTO aplikácia pochytila známe tváre slovenského šoubiznisu: Vďaka nej zostarli o 30 rokov!+2TÁTO aplikácia pochytila známe tváre slovenského šoubiznisu: Vďaka nej zostarli o 30 rokov!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac