Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: TOTO je 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti!

Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: TOTO je 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti!
Mnohí si myslia, že rodičovstvo je úplne prirodzená vec, po ktorej túži každý na tejto planéte. Skutočnosť je však úplne iná, pričom dôkazom sú aj niektoré známe osobnosti, ktoré verejne hovoria o tom, že mať potomkov nikdy nebolo ich snom. V našej galérii si môžete prezrieť celý zoznam celebrít s týmto presvedčením...

V takomto paláci si žije Dominika Cibulková! Jej život skôr pripomína rozprávku... (FOTO)

Herečka Cameron Diaz patrí k známym osobnostiam svetového šoubiznisu, ktoré sa bez zábran vyjadrujú proti mamičkovskému trendu a vôbec nemá výčitky zo svojho rozhodnutia nemať deti. „Mať deti si vyžaduje veľa práce. Musíte sa im venovať každý deň v priebehu 18tich rokov. Musíte byť zodpovedná za ďalšie životy okrem svojho vlastného. Nikdy som sa nestala matkou a môj život je vďaka tomu jednoduchší. Pracujem sama na sebe a som spokojná," hovorí slávna kráska.

Lucie Bílá šokovala! So svojím o 20 rokov mladším partnerom sa tešia z... Gratulujeme!

Prečítajte si ďalšie vyjadrenia celebrít, ktoré nemajú a nechcú mať deti v našej galérii pod článkom. Čo si o tom myslíte?

Autor: Alexiss
Zdroj foto: Gettyimages


SUPER TEST! Viete, ako dlho budete žiť? My poznáme odpoveď!
Otestuj sa

Galéria

Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: TOTO je 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti!Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: TOTO je 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti!Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: TOTO je 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti!+17Ťažko sa tomu verí, ale nie každý po nich túži: TOTO je 20 celebrít, ktoré nechcú mať deti!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac