Tehotná Twiinska (omylom) prezradila pohlavie bábätka! Žeby to bolo naozaj..? (FOTO)

Tehotná Twiinska (omylom) prezradila pohlavie bábätka! Žeby to bolo naozaj..? (FOTO)
Daniela Nízlová síce oficiálne potvrdila očakávanie prvého bábätka, avšak jeho pohlavie zatiaľ nie. No v jej odkaze sa skrýva niečo, čo by to mohlo prezradiť. Chlapec, dievča? Žeby to bolo naozaj...? Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete toho omnoho viac...

Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte!


Speváčka Daniela Nízlová a futbalista Stanislav Lobotka sa stanú po prvýkrát rodičmi. Ich vzťah, aj podľa slov samotnej krásky, sa dostal na celkom inú úroveň. Okrem toho, že čoskoro privítajú na svet nový prírastok, rozhodli sa spoločne bývať v zahraničí. V príspevku, kde úspešný futbalista hladká tehotnej Twiinske narastajúce bruško, sa nachádza detail, ktorý zrejme prezrádza aj pohlavie dieťatka. Chlapec, či dievča? Daniela si totiž neodpustila emoji trojčlennej rodinky, v ktorej najmladší člen bolo dievčatko. Nakoľko sa už Nízlová nachádza v období druhého trimestra tehotenstva, túto informáciu už môže vedieť zopár týždňov.

Zničila mu manželstvo! Speváčka Anita Soul má dieťa s hudobníkom: Pozrite, ako sa ním chváli!

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínaný záber, ako aj iné zaujímavé snímky. A čo vy, tiež si myslíte, že to bude dievčatko?

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív

Galéria

Tehotná Twiinska (omylom) prezradila pohlavie bábätka! Žeby to bolo naozaj..? (FOTO) Tehotná Twiinska (omylom) prezradila pohlavie bábätka! Žeby to bolo naozaj..? (FOTO) Tehotná Twiinska (omylom) prezradila pohlavie bábätka! Žeby to bolo naozaj..? (FOTO) +13Tehotná Twiinska (omylom) prezradila pohlavie bábätka! Žeby to bolo naozaj..? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac