Super Testy Spoznáte kultové sexi herečky minulého storočia na súčasných FOTO? Otestuje sa!

Spoznáte kultové sexi herečky minulého storočia na súčasných FOTO?

Starnutie sa podpísalo aj na slávnych herečkách, ktoré boli vo svojej mladosti považované za akýsi sexsymbol vtedy rozkvitajúceho sa filmového priemyslu. Od tých čias sa však poriadne zmenili. S pribúdajúcim vekom a vráskami na tvári si podaktoré zachovali svoju iskru, no dokážete ich spoznať bez väčšej pomoci aj na ich súčasných fotografiách?

1 z 10 Táto plavovlasá kráska si zahrala vo filme Bosé nohy v parku, či Barbarella z roku 1968. Viete, ktorá známa herečka je na obrázku?

Jane Fonda.

2 z 10 Magazín LA Times ju zaradil v roku 2011 medzi 50 najkrajších žien filmovej histórie. Väčšina ľudí si túto herečku pamätá z filmu Vtedy na Západe. Viete, o koho ide?

Claudia Cardinale

3 z 10 Táto talianska herečka patrila medzi najpopulárnejšie herečky 50. a 60. rokov v Európe. Uhádnete, kto je na obrázku?

Gina Lollobrigida

4 z 10 Na obrázku sa nachádza francúzsky sexsymbol mnohých mužov. Za svojho času bola táto herečka považovaná za najväčšiu krásku filmového priemyslu.

Brigitte Bardot

5 z 10 Herečka na obrázku si aj vo svojich 84. rokov udržuje štíhlu postavu, aj keď zub času sa už stihol podpísať na jej tvári. Talianska diva bola v minulosti považovaná za najkrajšiu ženu sveta.

Sophia Loren

6 z 10 Švajčiarska herečka ocenená Zlatým glóbusom sa stala známou vďaka roli Bond Girl Honey Rider v prvej oficiálnej bondovke z roku 1962. Viete, o koho ide?

Ursula Andress

7 z 10 Už teraz 75-ročná francúzska herečka je známa najmä vďaka filmu Kráska dňa (1967), či Dáždničky zo Cherbourgu (1964). Viete, o koho ide?

Catherine Deneuve

8 z 10 Túto, už teraz 74-ročnú krásku ste mohli vidieť vo filmoch Milión rokov pred Kristom (1966) alebo Bandolero! (1968). Uhádnete, kto je na obrázku?

Raquel Welch

9 z 10 Bond Girl číslo 2 pochádza z Veľkej Británie a zahrala si v snímke Goldfinger. Viete, ktorá herečka je na obrázku?

Honor Blackman

10 z 10 Táto britská herečka sa stala vďaka svojej útlej postave a dievčenským pôvabom sexuálnym symbolom 70. rokov. Naposledy si zahrala vo filme Haewon, dcéra nikoho, v roku 2016.

Jane Birkin
Hrať znova Zdieľať výsledok Všetky testy

Trendyvideo Viac videí