TIETO náznaky nie je možné prehliadnuť! Je Dominika Cibulková tehotná?

TIETO náznaky nie je možné prehliadnuť! Je Dominika Cibulková tehotná?
O tehotenstve Dominiky Cibulkovej sa v médiách špekuluje už nejaký ten čas. Je to logické. Momentálne totiž niekoľko mesiacov netrénuje a nehrá, a tak prirodzene vznikajú viaceré dohady o tom, či náhodou nečaká dieťa. To však nie je všetko! Na jej osobnom Instagramovom profile sa totiž objavila fotografia, ktorá hovorí za všetko! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete odpoveď na otázku, či je alebo nie je tehotná!

Po nedávnej tajnej svadbe prichádza šok: Ktorá známa slovenská herečka je tehotná? (Odpoveď vnútri)

Dôvodom, prečo Dominika už mesiace nehrá a netrénuje, je poranenie achilovky, ktoré si spôsobila krátko po French open. Hneď sa preto vyskytli viaceré dohady o tom, či za tým nie je skôr tehotenstvo, než poranenie. Dokonca sa nedávno vyjadrila, že by chcela mať 2 deti! Ako to teda je? Môžeme očakávať jej prvého potomka? Odpoveď na túto otázku nájdete v galérii pod týmto článkom.

Sú bezdetné dobrovoľne? TÝCHTO 10 slávnych žien už nikdy nebudú môcť mať vlastné deti

Autor: Alex
Zdroj: Gettyimages, Instagram.com/domicibulkova


Super TEST! Z čoho máte úplne najväčší strach?
Otestuj sa

Galéria

TIETO náznaky nie je možné prehliadnuť! Je Dominika Cibulková tehotná? TIETO náznaky nie je možné prehliadnuť! Je Dominika Cibulková tehotná? TIETO náznaky nie je možné prehliadnuť! Je Dominika Cibulková tehotná? +7TIETO náznaky nie je možné prehliadnuť! Je Dominika Cibulková tehotná?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac