To fakt ich všetky vystriedal? Fešák Leo mal viac báb ako si myslíte!

To fakt ich všetky vystriedal? Fešák Leo mal viac báb ako si myslíte!
Slávny herec má slabosť na modelky, to všetci vieme. A nebolo ich v jeho živote málo. Keď sme uvideli ten ďalekosiahly zoznam, poriadne nás to prekvapilo. Okrem päťročného vzťahu s Gisele Bundchen má za sebou oveľa viac flirtov a vzťahov. V našej galérii pod článkom nájdete všetky jeho kočky...

Vek je naozaj len číslo: 8 normálnych chlapov, ktorí sa po 50tke zmenili na nepoznanie

Leonardovou aktuálnou frajerkou je modelka a herečka Camila Morrone, s ktorou sa dal dokopy v roku 2017. Párik spolu chodí na oficiálne akcie, a tiež na spoločné dovolenky, takže sa zdá, že herec sa konečne usadil a našiel svoju spriaznenú dušu. Jedinou slabinou je, že Leova nová láska má len 23 rokov.

Brad Pitt tie baby poriadne obháňal: Odpadnete, s ktorými kráskami sa zaplietol

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie krásky, ktoré sa objavili v živote Leonarda DiCapria. Vedeli ste o nich?

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

To fakt ich všetky vystriedal? Fešák Leo mal viac báb ako si myslíte!To fakt ich všetky vystriedal? Fešák Leo mal viac báb ako si myslíte!To fakt ich všetky vystriedal? Fešák Leo mal viac báb ako si myslíte!+19To fakt ich všetky vystriedal? Fešák Leo mal viac báb ako si myslíte!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac