TOP 20 najpreceňovanejších filmov: Odpadnete, ktorý je na prvom mieste!

TOP 20 najpreceňovanejších filmov: Odpadnete, ktorý je na prvom mieste!
Niekedy sa stáva, že filmoví kritici to preženú a film v očiach verejnosti zhovadia hneď po premiére. Dochádza však aj k opačným prípadom, a to, že niektoré snímky zbytočne prechvália. Prinášame vám zoznam filmov, ktoré si vyslúžili množstvo pochvál, no otázne je, či zaslúžene. V našej galérii pod článkom ich nájdete všetky...

Žiadny happy end nečakajte: TOP 20 romantických filmov so smutným vyvrcholením


Na prvom mieste sa umiestnil legendárny Titanic. Nie kritici, ale bežní smrteľníci ho prirovnali k Pearl Harboru, v ktorom sa taktiež objavilo množstvo chýb. Viacerí tiež odsúdili samotné herecké výkony, zle vypracovaný scenár a naivný dej o láske bohatej ženy a chudobného muža, ktorý ju napokon zachráni. A čo myslíte vy? Zaslúžil si James Cameron dvanásť Oscarov?

Ako to mohli tak pohnojiť? TOP 20 filmov s najhorším možným koncom

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie preceňované filmy, ktoré si, podľa mnohých, nezaslúžili toľko ocenení a chvály.

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

TOP 20 najpreceňovanejších filmov: Odpadnete, ktorý je na prvom mieste! TOP 20 najpreceňovanejších filmov: Odpadnete, ktorý je na prvom mieste! TOP 20 najpreceňovanejších filmov: Odpadnete, ktorý je na prvom mieste! +17TOP 20 najpreceňovanejších filmov: Odpadnete, ktorý je na prvom mieste!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac