TOTO sú 3 dôvody, prečo je pes lepším spoločníkom v živote ženy ako muž

TOTO sú 3 dôvody, prečo je pes lepším spoločníkom v živote ženy ako muž
Čo všetko pri psovi (NE)musíte? Nemusíte pri ňom robiť kompromisy, nemusíte sa tváriť, že je v poriadku aj to, čo v poriadku nie je, a nemusíte mu všetko prepáčiť, len aby bolo všetko OK... Ako je to však v skutočnosti? Je pes lepším spoločníkom pre ženu, než muž?

Dokonalá lahôdka pre milovníkov psov: Film psia duša 2 vás chytí za srdce!

Prinášame vám 3 dôvody, prečo majú ženy občas nutkanie vziať si „za muža" svojho psa. Majte však na pamäti, že každý z týchto dôvodov stelesňuje to, čo by chceli v ideálnom vzťahu s človekom, nie štvornohým miláčikom. Ten je sám o sebe dokonalý, všakže...

1. Milujete ho a on miluje vás
Milujete všetko, čo sa týka toho malého upišťaného psíka ležiaceho vo vašej posteli. Milujete jeho chutnú tváričku, pekné očká, biele zúbky a krútiaci sa zadok na prechádzke. Milujete svojho psa takého, aký je... Ale nejde len o jeho vzhľad, že?

Láska môže byť aj skrytá: 5 signálov, že sa chlapovi tajne páčite

Už ste niekedy chodili s človekom, ktorý vyzeral dobre, no zistili ste, že chémia a konverzácia medzi vami moc nefungovala? Pri psovi sa vám to stať nemôže! Pretože ten má sám o sebe mimoriadne veľkú osobnosť, je šťastný (len si to predstavte!), je otvorený cestovaniu, chodí s vami aj tam, kde nechce. A vy by ste chceli byť s mužom, ktorý je rovnako zábavný, šťastný, a ešte k tomu rád cestuje po svete, však?

Toto nie je iba kvázi jednosmerná cesta od vás k nemu, pretože pes vám lásku vo všetkom opätuje. A to je veľmi dôležité. Aj vo vašom vzťahu s mužom to predsa musí byť vzájomné na všetkých úrovniach. Inak budete v tomto vzťahu iba tápať...

2. Je tu vždy pre vás
Pes nie je nikdy príliš zaneprázdnený počúvaním. Neruší schôdzky, ktoré ste si vopred naplánovali a nefrfle, ak s ním chodíte na dlhé večerné prechádzky, hoc aj 5 až 7-krát do týždňa. Nesťažuje sa. Možno iba vtedy, ak sa s ním aspoň raz za deň nehráte či neškrabkáte. Ale jeho sťažovanie sa nie je otravné, práve naopak - len tak potichu pred vami sedká a čumí na vás.

Kompromis je kompromis. Ale TOTO chlapovi nikdy neodpúšťajte!

Toto je ďalšia podstatná časť vášho vzťahu s mužom, ktorá zahŕňa aj to, že ste tam preňho, rovnako, ako ste tu pre svojho psa. Vždy sa na vás môže spoľahnúť, čo ale musí fungovať aj naopak. Keď sa váš pes bude odrazu dusiť nejakým sušeným mäskom, čo urobíte? Vezmete ho k veterinárovi, je to samozrejmosť. S vašim ideálnym mužom by ste si mali tiež navzájom kryť chrbát rovnakým spôsobom a vedieť sa o seba postarať vždy a za akýchkoľvek okolností.3. Je aktívnym účastníkom môjho zdravého životného štýlu

Ďalšou nevyhnutnou vlastnosťou, ktorú by mal mať váš partner, je odhodlanie žiť s vami zdravý život, a to nielen fyzicky, ale aj psychicky. Pretože zdravé myslenie predstavuje 92,8 % úspechu v akejkoľvek oblasti vášho života. Aj váš pes je predsa aktívnym účastníkom vášho zdravého života. Sedí pri vás, keď varíte, aj keď zrejme práve preto, že krájate to úžasne šťavnaté mäsko, na ktorom by si veľmi rád pochutil. Napriek tomu, že sa mu sem-tam nejaká tá fajnotka ujde, je veľmi aktívny, vždy každé jedlo doslova vybehá.

4 bomba tipy! Ako uloviť kolegu?

Aj toto sú vlastnosti, ktoré by ste určite ocenili pri svojom dokonalom budúcom mužovi - ak by bol aktívny, spálil aj to, čo doslova zošrotuje pred spaním na nočných potulkách v chladničke. Ak by však jedol najmä zdravé veci a nie iba čokoládu, určite by to vykryl. A keď nie, možno by ste boli ochotná prižmúriť jedno, a zrejme aj obe oči v prípade, ak by bezhranične miloval vášho psa, ktorého tu tak často spomíname. Všakže...

Ponaučenie, ktoré z toho vyplýva, je jednoduché - kým stretnete toho pravého, zariaďte si svoj život tak, aby vyhovoval najmä vám. Ak ešte nemáte psíka, zaobstarajte si ho! Najlepšie v útulku. Hovorí sa, že nikto vám nedá toľko lásky ako predtým nechcený psík. Dajte mu šancu, zaručene sa vám odvďačí. A nájsť už potom muža, ktorý vyplní posledné medzery vo vašom živote, nebude problém. Pretože pes vás urobí šťastnejšou a každý deň zlepší vašu náladu. Vtedy sa na vás ľahšie nejaký ten pán dokonalý nalepí, keď uvidí, že ste veselá a šťastná.

Autor: Alex
Zdroj foto: Shutterstock


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac