TOTO sú 4 spôsoby, ako zistiť, či chodíte alebo nechodíte s tou správnou osobou!

TOTO sú 4 spôsoby, ako zistiť, či chodíte alebo nechodíte s tou správnou osobou!

Vzťahy bývajú veľmi komplikované. Nie vždy je jednoduché v nich zotrvať, no sú spôsoby, ako zistiť, či vôbec má zmysel zostávať v nich alebo nasadiť okamžitú stopku a čo najskôr z neho zdupkať. Neviete, ako zistiť, či chodíte so správnou osobou? Prinášame vám preto 4 spôsoby, vďaka ktorým na to prídete!

Muži prezradili, čo sa im páči, keď má partnerka „tam dole"! Viete, čomu sa radšej vyhnúť? 


Ako zistíte, že chodíte so správnou osobou:

1. Pri zoznámení by ste sa mali cítiť dobre
Vaše zoznámenie by nemalo byť ako keby ste sedeli pri bombe. Práve naopak, mali by ste sa cítiť bezstarostne ľahko, a tiež cítiť nejaké tie malé motýle v bruchu.

Avšak pozor! Nemyslite hneď na spoločnú budúcnosť. To môže toho druhého okamžite odstrašiť!Namiesto toho zvoľte tempo, nasaďte úsmev, veď sa máte prečo usmievať. A nezabudnite otvoriť svoje srdce novým možnostiam, zaručene sa vám to vyplatí!

TOTO sú 3 dôvody, prečo je pes lepším spoločníkom v živote ženy ako muž

2. Vaše zoznámenie by malo byť jednoduché
Nemali by to byť hneď od začiatku samé komplikácie, zmiešané správy, a ani mätúce signály. Mali by ste byť s niekým, kto je priamočiary najmä v tom, čo k vám cíti. Všímajte si, či ste i vy schopní myslieť, cítiť a vyjadrovať rovnaké pocity bez strachu z toho, ako ten druhý zareaguje.

3. Mali by ste sa cítiť ako pri obrovskom dobrodružstve
Trochu vzrušenia vám prospeje! Môže to byť i vzrušujúca nervozita z toho, či vám otvorí dvere auta, alebo či vám napíše správu, keď na to pred spaním netrpezlivo čakáte.

Taktiež by ste mali byť nedočkavá/-ý, kedy konečne príde ten prvý dotyk, prvý bozk či milovanie. A potom a to už, samozrejme, rozzvinie i samé, a ani sa nenazdáte a budete jesť z toho istého taniera a piť víno z toho istého pohára. Predsa len, je to tá najprirodzenejšia a najkrajšia spoločná vec vo vzťahu na svete! Nemyslíte?

Neviete, čo naňho zaberá? Zbaľte ho aj bez slov!

4. Toto je bod, v ktorom by ste mali začať cítiť, že váš život ešte len začína
Nie je to tak, že ste si váš vzťah úplne idealizovali a stal sa stredobodom vášho života, ale že začínate novú kapitolu s novou osobou po vašom boku. A uvidíte, zrazu sa nebudete báť toho, čo vám skríži cestu, práve naopak. Odrazu kráčate vpred oveľa jednoduchšie a s otvoreným srdcom. Navyše s novým človekom.

Ako zistíte, že chodíte s nesprávnou osobou:
1. Nemali by ste cítiť nátlak zo strany toho druhého
Hlavne by ste nemali meniť svoju vlastnú osobnosť. Ak na sebe zbadáte, že ste tlačná/-ý do niečoho, čo nechce, prípadne vás ten druhý či druhá chce meniť, a vy to nechcete, radšej si to vydiskutujte. Ak však nepomôže ani komunikácia a vaše rezolútne „nie", je načase z tohto vzťahu odísť. Pre vaše dobro. Inak nebudete šťastná/-ý.

Žiadne pálenie mostov: 10 celebritných párov, ktoré sa kamošia aj po rozchode

2. Nemalo by to byť neustále o nejakých očakávaniach
Ak cítite, že ten druhý vo vašom vzťahu neustále na niečo čaká - že zaplatíte obed alebo že natankujete jeho/jej auto, a ešte sa tvári, že mu niečo dlžíte, nie je to v poriadku! Váš vzťah predsa nie je obchod!

3. Nemali by ste mať neustále bolestivé kŕče v žalúdku, keď sa s ním/ňou máte stretnúť
Vaše telo vám naznačuje, že niečo nie je v poriadku. Tak to neignorujte!

4. Vo vašom vzťahu nemá klamstvo svoje miesto
Zhodneme sa na tom, že nikto nemá rád klamstvá. Ak zacítite, že pred vami vaša polovička niečo skrýva, porozprávajte sa. Nemali by ste sa už od začiatku hrať na mačku vo vreci. Vzťah nie je hra.

Neviete dosiahnuť, aby vaša láska rástla? Poradíme vám, ako na to! 

5. Máte strach z tohto vzťahu? Niečo nie je v poriadku
Pretože so správnou osobou, správnym načasovaním a správnym vzťahom, by ste sa rozhodne nemali báť zariskovať. Keď ste s osobou, ktorú chcete mať po svojom boku, nemali by ste mať pochybnosti. A to ani vtedy, ak prídu prvé nezhody či nedokonalosti.

Skutočná láska predsa nie je dokonalá, no nemala by vám ubližovať! To si zapamätajte.

Autor: Alex
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac