TOTO sú celebrity, ktoré sa pokojne môžu ukázať bez mejkapu. Neveríte? Len sa na ne pozrite!

TOTO sú celebrity, ktoré sa pokojne môžu ukázať bez mejkapu. Neveríte? Len sa na ne pozrite!

Všetky ženské celebrity to majú ťažké. Neustále sú na očiach verejnosti, všade striehnu paparazzovia, a tak každý ich šedivý vlas či vyrážka, sú okamžite zaznamenané bulvárom. Ešte horšie je však, keď prekročia 30-ku a objavia sa prvé vrásky. Mnohé z nich si preto ani v súkromnom živote za žiadnych okolností nedovolia vyjsť z domu bez dokonalej úpravy zovňajšku. V prípade krások, ktoré nájdete v našej galérii po článkom, však táto rovnica neplatí. Ktoré to sú?

Na luxus môžu zabudnúť: TOTO je 20 celebrít, ktoré sú úplne na mizine! 


Niektoré z nich si hneď nanášajú mejkap, fénujú vlasy, a pri prvej vráske bežia na botox. Sú však aj také, ktoré to majú na háku a svoju prirodzenosť sa neboja ukázať. Patrí im náš obdiv, nielen za odvahu, ale tiež za to, že ukazujú svoju prirodzenú krásu. My smezostavili rebríček týchto krások, ktoré sa prirodzenej krásy rozhodne neboja. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde ich nájdete všetky... 

FOTO: Kedysi známe bacuľky, dnes sa pýšia dokonalou postavou

Autor: Lexy
Zdroj foto: thelist.com

SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

TOTO sú celebrity, ktoré sa pokojne môžu ukázať bez mejkapu. Neveríte? Len sa na ne pozrite! TOTO sú celebrity, ktoré sa pokojne môžu ukázať bez mejkapu. Neveríte? Len sa na ne pozrite! TOTO sú celebrity, ktoré sa pokojne môžu ukázať bez mejkapu. Neveríte? Len sa na ne pozrite! +7TOTO sú celebrity, ktoré sa pokojne môžu ukázať bez mejkapu. Neveríte? Len sa na ne pozrite!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac