TOTO sú vraj najkrajšie ženy všetkých čias: Súčasné krásky sa nedostali ani do prvej päťky!

TOTO sú vraj najkrajšie ženy všetkých čias: Súčasné krásky sa nedostali ani do prvej päťky!
Aktuálny rebríček najkrajších žien sveta nebude pre súčasné celebrity veľkým potešením. Len pár z nich sa dostalo nielen do prvej päťky, ale aj dvadsiatky. Dominujú predovšetkým dámy, ktoré sa buď už stiahli zo svetiel reflektorov, alebo už dokonca ani nie sú medzi nami. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete všetky najkrajšie ženy na svete...

Bože, akí sú maličkí! TOTO je 38 najväčších krpcov Hollywoodu

V podstate jedinou súčasnou kráskou v prvej desiatke je herečka Charlize Theron, ktorá sa umiestnila na 9tom mieste. Ešte pred ňou, je na 6tom mieste herečka Michelle Pfeiffer, ktorá sa však už vo filmoch príliš neobjavuje. Nuž, zdá sa, že v prvej polovici minulého storočia sa rodili krajšie ženy ako dnes.

Zabudnite na ženskú sexbombu: Slávna herečka sa stráca pred očami!

V našej galérii pod článkom nájdete všetky slávne dámy, ktoré sa dostali do rebríčka najkrajších žien sveta.

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

TOTO sú vraj najkrajšie ženy všetkých čias: Súčasné krásky sa nedostali ani do prvej päťky!TOTO sú vraj najkrajšie ženy všetkých čias: Súčasné krásky sa nedostali ani do prvej päťky!TOTO sú vraj najkrajšie ženy všetkých čias: Súčasné krásky sa nedostali ani do prvej päťky!+17TOTO sú vraj najkrajšie ženy všetkých čias: Súčasné krásky sa nedostali ani do prvej päťky!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac