TOTO sú zábery z jej paláca! Modelka Adriana Sklenaříková si žije v takomto prepychu... Môže byť?

TOTO sú zábery z jej paláca! Modelka Adriana Sklenaříková si žije v takomto prepychu... Môže byť?
Uznávaná modelka Adriana Sklenaříková si žije doslova svoj rozprávkový život. Po boku podnikateľa Arama Ohaniana vyzerá naozaj šťastne. A dokonca sa dvojica môže pochváliť aj takýmto palácom! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete zábery priamo z jej zámku. Pozrite, tomu sa hovorí poriadny luxus...

To je ale beťár: Ivan Tásler s milenkou pritvrdili! A čo jeho EX? TAKTO si žije po rozchode, s iným mužom v...


Adriana a Aram žijú spoločne v marockom Marrákeši, kde vychovávajú svoju dcérku Ninku, a kde samozrejme tento 69-ročný fešák vlastní aj podniky. No okrem nich sa môže ešte pochváliť týmto nádherným palácom. Nehnuteľnosť predstavuje hotelový komplex, ktorý je ohodnotený až piatimi hviezdičkami. Cena za jednu noc sa môže vyšplhať až na neuveriteľných 1000 eur. Samotná Adriana tu trávi množstvo času. A nie je sa čomu čudovať, komu by sa nechcelo tráviť všetko čas v tak krásnom prostredí?

To vážne?! Bude Boris Kollár 11-krát otcom? Už sa rysuje aj bruško...

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete zábery z tak nádherného paláca. Môže byť?

Autor: Diana
Zdroj foto: worldconcierge


SUPER TEST! Poznáte svoju skutočnú cenu? TOTO je ona!
Otestuj sa

Galéria

TOTO sú zábery z jej paláca! Modelka Adriana Sklenaříková si žije v takomto prepychu... Môže byť?TOTO sú zábery z jej paláca! Modelka Adriana Sklenaříková si žije v takomto prepychu... Môže byť?TOTO sú zábery z jej paláca! Modelka Adriana Sklenaříková si žije v takomto prepychu... Môže byť?+15TOTO sú zábery z jej paláca! Modelka Adriana Sklenaříková si žije v takomto prepychu... Môže byť?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac