NIKDY s nimi nie je nuda: TIETO znamenia vám urobia vo vzťahu poriadny vietor!

NIKDY s nimi nie je nuda: TIETO znamenia vám urobia vo vzťahu poriadny vietor!
Sú to tí, s ktorými nehrozí trápne ticho počas rande ani počas romantickej prechádzky. Sú to znamenia, s ktorými sa máte vždy o čom porozprávať, jednoducho ľudia, s ktorými je aj debata o počasí na úrovni. Niektoré znamenia dostali do vienka zvláštny dar. Byť vo vzťahu motorom, s ktorým nie je nuda ani vtedy, ak sa zdá, že práve nehrozí najlepšia nálada. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie znamenia, s ktorými nikdy nie je nuda!

Bojíte sa o svoj vzťah? TIETO znamenia majú najväčšiu šancu spolu vydržať! Našli ste sa v nich?

Panna
Aj znamenie, ktoré potrebuje mať aj na lásku svoje presne premyslené priehradky je znamením, s ktorým vás nebude napĺňať nuda. Elaine Dawn vo svojej knihe Znamenia lásky opisuje panny ako tie, ktoré neustále na sebe pracuje a ak je s niekým panna vo vzťahu, pracuje aj na ňom. To znamená, že pre pannu nie je nikdy vzťah hotovým, ale niečím, čo sa oplatí zlepšovať, inovovať, dopĺňať, skrátka rutina je niečo, čo nestrpí a tým pádom sa nestihne dostať k slovu ani nuda. Je pravda, že panny si aj v romantickom vzťahu budú robiť týždenné, ročné aj päťročné plány, ale ak ide o romantické večere, výlety, či víkendy, zlé to rozhodne nie je.Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie znamenia...

Kozorožec chce rodinu, Vodnár iskrenie: Ako muži chápu pravú lásku podľa znamenia?

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! Viete, ako dlho budete žiť? My poznáme odpoveď!
Otestuj sa

Galéria

NIKDY s nimi nie je nuda: TIETO znamenia vám urobia vo vzťahu poriadny vietor!NIKDY s nimi nie je nuda: TIETO znamenia vám urobia vo vzťahu poriadny vietor!NIKDY s nimi nie je nuda: TIETO znamenia vám urobia vo vzťahu poriadny vietor!NIKDY s nimi nie je nuda: TIETO znamenia vám urobia vo vzťahu poriadny vietor!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac