TOTO že je krásna Ally? Bezmejkapový look Lady Gaga tentokrát nepristal...

TOTO že je krásna Ally? Bezmejkapový look Lady Gaga tentokrát nepristal...
Spoznali by ste ju? Speváčka Lady Gaga si vyšla na nákupy so svojou asistentkou a bodyguardom, no s úpravou vzhľadu sa príliš neobťažovala. Vlasy si stiahla do obyčajného copu, nasadila slnečné okuliare a neváhala si prezliecť ani vyťahané tepláky. V našej galérii pod článkom nájdete najšokujúcejšie look-y Lady Gaga. Videli ste všetky?

Magická farba, ktorej nemožno odolať: Nosí ju aj Lady Gaga!

Pravdupovediac, očarujúcu Ally z filmu Zrodila sa hviezda by sme v tomto prípade hľadali len veľmi ťažko. Speváčka Lady Gaga pôsobí strhane a unavene. Niet sa čomu čudovať. Má za sebou rozchod s Christianom Carinom a médiá na nej nenechali nitku suchú ani čo sa týka jej údajného pomeru s hercom Bradleym Cooperom. Úspešná umelkyňa by si mala dopriať trochu času pre seba a nabrať nové sily.

Lady Gaga prekvapuje novým tetovaním: Naznačuje tým niečo?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete najšokujúcejšie look-y Lady Gaga, v ktorých sa v minulosti predviedla.

Autor: Cindy
Zdroj foto: Profimedia


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa

Galéria

TOTO že je krásna Ally? Bezmejkapový look Lady Gaga tentokrát nepristal...TOTO že je krásna Ally? Bezmejkapový look Lady Gaga tentokrát nepristal...TOTO že je krásna Ally? Bezmejkapový look Lady Gaga tentokrát nepristal...+23TOTO že je krásna Ally? Bezmejkapový look Lady Gaga tentokrát nepristal...
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac