Fúha, TOTO je trend, ktorý nás šokoval: Julia Roberts ho nosí roky a stále je IN!

Fúha, TOTO je trend, ktorý nás šokoval: Julia Roberts ho nosí roky a stále je IN!
Posledné mesiace sme zohrievali naše nohy pod teplým oblečením a teraz nastal čas ich ukázať na svetlo sveta. A nemusí to byť vždy sukňa, v ktorej ich nechávame vyniknúť. Krátke nohavice elegantného strihu sú obľúbené už niekoľko sezón a nevyhneme sa im ani túto jar. Takže do hladka oholiť nohy, milé dámy a ukážte sa v plnej kráse. Trendom budú aj džínsové šortky, takže si neváhajte otvoriť našu galériu pod článkom a mrknúť sa, ako ich nosiť...

Nadčasová Julia Roberts
Snáď najvýraznejšou ikonou tohto zľahka pánskeho štýlu bola, je a zrejme aj naďalej bude prekrásna herečka Julia Roberts. Zdá sa, že ide o jej obľúbený štýl, ktorý nepraktizuje iba vo filmoch, ale taktiež v súkromí. Niet sa čo čudovať, jej nekonečne dlhé nohy si zaslúžia ukázať. Prvýkrát sa objavila v krátkych elegantných šortkách v roku 1990 v Pretty Woman, ktorá ju nielen preslávila, ale odštartovala i jej úspešnú kariéru. Keď sa z prostorekej prostitútky stávala mladá distingvovaná dáma, jedným z jej outfitov bol i kostým tehlovej farby. Jeho súčasťou bolo sako a bermudy z pohodlného padavého materiálu.

Zábery s Ivankou Gottovou vás chytia za srdce: TAKTO vyzerá čistá láska! (FOTO)

Ženskosť v pánskom
Paradoxom nosenia pánskeho štýlu je, že ženy v ňom obvykle vyzerajú ešte ženskejšie. Pridáva im na sexepíle, čoho dôkazom je opäť nádherná Julia. Jej žiarivú ženskosť v pánskom kostýme sme mohli sledovať aj v roku 2010 na premiére romantického filmu „Jedz, modli sa, miluj". Tam sa pani Roberts ukázala v čiernom pánskom saku a bermudách. Úplne jednoduché a predsa také štýlové. Nielenže vynikli herečkine dlhokánske nohy, rozžiarila sa i jej tvár, o bohatej hrive ani nehovoriac.

Starej Meghan Markle dajte zbohom, prešla obrovskou zmenou! Teraz vyzerá TAKTO! 

Smelo do toho
Pokiaľ túžite do svojho šatníka zaradiť niečo ľahko elegantné, ležérne a nápadité, poobzerajte sa po takomto originálnom kúsku. Pohodlie v ňom máte zaručené. Okrem toho sa hodí na rôzne príležitosti, od tých obyčajných denných až po tie najslávnostnejšie večerné. Pánskym kostýmom s krátkymi nohavicami nie je čo pokaziť, a preto by každá dáma mala aspoň jeden vo svojej skrini mať. Či už obľubujete tenisky alebo vysoké lodičky. Buďte si isté, že kostým v pánskom štýle skombinujete so všetkým. Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete tipy, ako nosiť moderné džínsové šortky.

Všetci hovoria len o Meghan a Kate: Ale ako sa zmenil štýl kráľovnej Alžbety II.?

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Fúha, TOTO je trend, ktorý nás šokoval: Julia Roberts ho nosí roky a stále je IN!Fúha, TOTO je trend, ktorý nás šokoval: Julia Roberts ho nosí roky a stále je IN!Fúha, TOTO je trend, ktorý nás šokoval: Julia Roberts ho nosí roky a stále je IN!+17Fúha, TOTO je trend, ktorý nás šokoval: Julia Roberts ho nosí roky a stále je IN!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac