Trendy, na ktoré zabudnite: V ďalšej sezóne budú totálne OUT

Trendy, na ktoré zabudnite: V ďalšej sezóne budú totálne OUT
Keď už ste sa rozlúčili so starým rokom 2017, to znamená, že by ste mali dať zbohom aj niektorým trendom. Vzdajte sa teda všetkého, čo už nie je módne a vymeňte to skôr za niečo viac trendy. Budete sa nielen cítiť lepšie, ale aj vyzerať lepšie. V našej galérii pod článkom si môžete pozrieť najnovšie nechtové trendy 2018...

Prirodzenosť nesvedčí každému: TOTO je najkrajšia a najškaredšia celebrita bez mejkapu

Jednorožcové nechty
Nechty, kedy špicatý tvar zažil velikánsky boom je už dávno za nami. Ak máte na rukách ešte nejaký zvyšky gélových či svojich v tomto tvare, rýchlo sa ich zbavte. Bude sa nosiť prirodzenejšia manikúra, kratšia úprava a aj jemnejšie farby.

Vyžehlené vlasy
Žehlička na vlasy má už svoje najlepšie roky za sebou. Úplne rovné, vyžehlené vlasy sa už nenosia. Stavte skôr na objem. Vyskúšajte vlasy vyfúkať cez guľatú kefu dorovna a konce jemne zatočiť. Vykúzlite pekný objem, čo žehlička nedovoľovala.

Vlnité pery
V prípade, že ste tento trend ani nezastihli, máte šťastie. V roku 2017 boli vlnito nalíčené pery veľmi módne, ale nasledujúcu sezónu je to už mimo. Pery boli lemované nie po svojej osi, ale ceruzkou a rúžom sa vytvorila na miesto obrysu vlnovka. Nemusíte mať obavu, tento výstrelok je už mimo „hru".

Wow, to je telo! Neuveríte, koľko rokov má herečka s TOUTO postavou!

Tenké obočie
Nič nie je horšie ako tenké obočie. Ak vám uletela pinzeta, hneď zabudnite na trhanie. Nechajte ho poriadne dorásť a navštívte odborníčku, ktorá vám ho pekne vytvaruje. Nosí sa hrubší, prirodzený tvar.

Uff, poriadne sa spráskali: Nechutné zábery, ktoré sme nikdy nemali vidieť

Náhrdelníky okolo krku
Upäté náhrdelníky okolo krku v tvare šnúrky, stužky či iného materiálu nie sú nič pre modernú dámu. V sezóne roku 2018 letia skôr výrazné náušnice. Takže, zbavte sa náhrdelníkov a oživte radšej svoju bižutériu výstrednými náušnicami.

Mejkapové hity 2018: Keď sa budete líčiť, tak jedine TAKTO

Topy s odhalenými ramenami
Topy s oboma odhalenými ramenami už nie sú nič pre vás. Odložte tieto kúsky na dno skrine. Ak chcete ukázať ramená, skúste kúsok, kde bude odhalené iba jedno. Je to nielen menej výstredné, ale aj viac sexi.

TOP mejkap trendy jarnej sezóne: Pleť bude vyzerať ako...

V našej galérii pod článkom nájdete najväčšie nechtové trendy roku 2018, tak neváhajte a vyberajte!

Autor: Jane
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Trendy, na ktoré zabudnite: V ďalšej sezóne budú totálne OUT Trendy, na ktoré zabudnite: V ďalšej sezóne budú totálne OUT Trendy, na ktoré zabudnite: V ďalšej sezóne budú totálne OUT +14Trendy, na ktoré zabudnite: V ďalšej sezóne budú totálne OUT
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac