Túžim po sexe so ženou!

Túžim po sexe so ženou!

To, s čím sa poniektoré pohrávame v myšlienkach, by sme rady aj uskutočnili. Veď ak si predstavíme nežné dotyky na tých správnych miestach, vášnivé bozky a romantiku k tomu, mohol by to byť zaujímavý zážitok pre obe ženy.

Nejde o inú orientáciu
Ak z času na čas zatúžime po intímnych chvíľach so ženou, neznamená to, že musíme byť automaticky opačne orientované alebo bisexuálne. Je to možno skôr o tom, že chceme skúsiť, ako chutí zakázané ovocie a aké to je, ak budeme mať pri sebe ženský protipól. Veď mnohé z tých, ktoré to už skúsili tvrdia, že to je zážitok, ktorý stojí za to. 

Vieme, čo chceme
Výhodou toho, že v posteli (alebo aj niekde inde) sa stretnú dve ženy je to, že vedia takmer presne svoje potreby. „Ženský“ sex býva omnoho nežnejší než ten, ktorý zažíva žena s mužom. Ženská empatia je v tomto prípade úplne skvelá, pretože ak viete, čo vám robí dobre, je viac než pravdepodobné, že sa to bude páčiť aj vašej spoločníčke.

Pomôžte si „korením“
Vzrušujúce chvíle si môžete skrášliť romantikou. To, nad čím mnohí muži prevracajú oči, si môžete vynahradiť práve so ženou. Preto je na mieste bezhraničná romantika – víno či nejaký dobrý nápoj, sviečky, lupene ruží alebo voňavý spoločný kúpeľ. Správnym korením môžu byť rôzne erotické pomôcky, s ktorými sa môžete vyhrať do sýtosti. Čo takto skúsiť venušine guľôčky, klasický alebo análny vibrátor? Nič nebráni vašej fantázii a vyjašiť sa môžete spoločne v sprche, kde vám môže pomôcť silnejší prúd vody. Ostatné je už len na vašej fantázii...

Nie je jedno, s kým
Pokiaľ ste sa rozhodli, že to skúsite aj vy, nie je vcelku jedno, koho budete mať za „partnerku“. Preto, ak ste zatúžili po najlepšej kamarátke a splnilo sa vám to, môže sa stať, že tento netradičný zážitok naštrbí vaše vzťahy. Platí to najmä vtedy, ak išlo o jednorazové vybočenie, v ktorom nechcete pokračovať. Pozor aj na trvalé zväzky s mužom, pretože aj sex so ženou je v pravom slova zmysle tiež neverou, o ktorú nestojí žiaden perspektívny vzťah. Otázne však je, či sa vám tento zážitok nezapáči natoľko, že by ste si ho chceli ešte niekedy zopakovať...

Autor: Dada


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac