Tvária sa ako hetero, ale... 20 celebrít, ktoré si to rozdali aj s rovnakým pohlavím

Tvária sa ako hetero, ale... 20 celebrít, ktoré si to rozdali aj s rovnakým pohlavím
Vo svete celebrít nie je vždy všetko také jednoznačné ako sa zdá. Aj keď sa niektorí tvária ako totálni heteráci, zaujíma ich aj rovnaké pohlavie. Dokonca aj niektoré hviezdy z minulosti neváhali vyskúšať toto zakázané ovocie. Všetkých odvážlivcov nájdete v našej galérii pod článkom. Kto vás najviac prekvapil?

Zdá sa, že história sa opakuje: Urobili Jacksonovi to isté, čo Freddiemu?

Predstavte si, že aj kontroverzný líder skupiny Rolling Stones, Mick Jagger údajne vyskúšal, aké je to mať sex s mužom. A nie s hocijakým! Manželka nebohého speváka Davida Bowieho tvrdí, že keď raz prišla domov, načapala týchto dvoch umelcov spolu v posteli. Skutočnú pravdu sa už asi nikdy nedozvieme, ale v podstate...prečo by to nemohla byť pravda?Bowie si to vraj vyskúšal aj s Freddiem Mercurym.

Pristihnutí: Ako si to celebrity "rozdávali" aj za kamerami

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalších zdanlivých heterosexuálov, ktorých orientácia nie je až taká jednoznačná.


Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages

 


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa

Galéria

Tvária sa ako hetero, ale... 20 celebrít, ktoré si to rozdali aj s rovnakým pohlavímTvária sa ako hetero, ale... 20 celebrít, ktoré si to rozdali aj s rovnakým pohlavímTvária sa ako hetero, ale... 20 celebrít, ktoré si to rozdali aj s rovnakým pohlavím+17Tvária sa ako hetero, ale... 20 celebrít, ktoré si to rozdali aj s rovnakým pohlavím
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac