Týždeň som jedla len pizzu a cestoviny: Z toho, čo sa stalo potom, nebudete chápať...

Týždeň som jedla len pizzu a cestoviny: Z toho, čo sa stalo potom, nebudete chápať...
Má odopieranie si niektorých jedál nejaký zmysel? Predstavuje pečivo alebo syr naozaj také nebezpečie pre naše telo? Nicole nedrží žiadne diéty. V stravovaní neznáša obmedzovanie a neverí, že ak máte pravidelný pohyb, tak vám „zakázané" potraviny uškodia. Pokúsila sa to dokázať v experimente, a to tak, že týždeň jedla len pizzu a cestoviny. Výsledok vás fakt prekvapí!

Premena bacuľky na sexicu: Jednoduché ako facka!

1. Cvičila som viac
A to najmä preto, že sa po neustálom konzumovaní jedál, ktoré všetci považujú za nezdravé, cítila poriadne vinná. Konečným výsledkom však bolo, že ju to motivovalo k častejšej návšteve fitka. Počítanie kalórií je veľmi chytľavé a nie je ťažké mu podľahnúť. Treba si uvedomiť, že každodenné jedenie šalátu z vás nerobí zdravého človeka.

Dokonalé ženské telo: Presne TAKTO by podľa chlapov malo vyzerať

2. Cvičenia sa zlepšili
S vyššou motiváciou sa zvýšila aj množstvo energie, čo Nicole pomohlo makať lepšie a výkonnejšie. Samu seba prekonala dokonca aj na bežiacom páse. Keď sa pravidelne hýbete a kombinujete rôzne druhy potravín, vrátane ovocia a zeleniny a dodržiavate pitný režim, nie je možné, aby ste priberali.

Počítanie kalórií môže byť nebezpečné: TÁTO žena je jasným dôkazom

3. Túžba po jedle klesla
Pokiaľ sa stravujete dostatočne a neobmedzujete sa len na šaláty, počas dňa nebudete mať silné návaly túžby po „nezdravých" pochúťkach. Keď telo nemá dostatok živín a energie, pýta si, v dôsledku čoho vyjedáme chladničku v nočných hodinách. Jedzte vyvážene a nestane sa to. A hlavne, prestaňme démonizovať niektoré jedlá, dôležité je nájsť rovnováhu v tom, čo máme radi a čo naozaj potrebujeme.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac