Uff, asi najhorší photoshop roka: Prečo tú fotku vôbec zverejnila?

Uff, asi najhorší photoshop roka: Prečo tú fotku vôbec zverejnila?
Kráska Khloé Kardashian sa pri úprave svojej najnovšej fotografie poriadne sekla. Nielen, že záber vyzerá ako keby na ňom mala prirobenú hlavu, ale ešte aj necht na ľavej ruke prezrádza jasný zásah photoshopu. Zdá sa, že jej manikúra nebola až taká dokonalá a bolo nutné ju mierne upraviť. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie photoshop omyly celebrít, ktoré pozornému oku neunikli...

TOP 11 účesov, ktoré muži na ženách neznášajú: Jeden z nich obľubuje aj Meghan Markle

Aj keď sa Khloé chcela pochváliť krásnymi blond prameňmi na štýl morskej panny, všetko jej pokazili photoshopom prirobené nechty. Pri pohľade na túto fotografiu musíme povedať, že prirodzenosť jednoducho nemá konkurenciu a pravda napokon vždy vyjde najavo, takže sa neoplatí hrať na niečo, čo nie sme a zbytočne sa tak strápňovať. Súhlasíte?

Prečo sú vlastne slávni? 20 celebritiek, ktoré v skutočnosti nikdy nič nedosiahli

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie nepodarené photoshopy celebrít. Tak TOTO im fakt nevyšlo.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Profimedia, Instagram.com/khloekardashian


Otestujte sa! Kým ste boli v minulom živote? Odpoveď vás zaskočí!
Otestuj sa

Galéria

Uff, asi najhorší photoshop roka: Prečo tú fotku vôbec zverejnila? Uff, asi najhorší photoshop roka: Prečo tú fotku vôbec zverejnila? Uff, asi najhorší photoshop roka: Prečo tú fotku vôbec zverejnila? +17Uff, asi najhorší photoshop roka: Prečo tú fotku vôbec zverejnila?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac