Uff, to je iná móda: Pozrite, čo sa nosí medzi nohami!

Uff, to je iná móda: Pozrite, čo sa nosí medzi nohami!
Videli sme už všetko možné, no takýto sexy kostým je naozaj veľmi výnimočná záležitosť. A obliecť si ho môže naozaj iba žena s dokonalou postavou, ako má napríklad aj Janelle Monáe. Schválne, trúfli by ste si na kostým s vyzeranými dierami medzi nohami? Pokiaľ nie, prezrite si nejaké normálnejšie v našej galérii pod článkom...

Ozdobte sa kabátom! TOP trendy, na ktoré si každý netrúfne

Originálny strih dokáže urobiť naozaj veľmi veľa. Dôkazom je aj táto kostýmová alternatíva v podaní speváčky Janelle Monáe, ktorá si môže bez problémov dovoliť obtiahnuté oblečenie s netradičným strihom, vrátane sexy vykrojenia v rozkroku i na rukávoch. Kostýmy sú aktuálne super trendy, takže akúkoľvek možnosť si vyberiete, vždy budete IN.

Módna ikona Meghan: Všimli ste si, ako efektne kombinuje doplnky?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero nápadov na kostýmy, z ktorých si môžete vybrať a predviesť svoj štýl.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Shutterstock, Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Uff, to je iná móda: Pozrite, čo sa nosí medzi nohami!Uff, to je iná móda: Pozrite, čo sa nosí medzi nohami!Uff, to je iná móda: Pozrite, čo sa nosí medzi nohami!+18Uff, to je iná móda: Pozrite, čo sa nosí medzi nohami!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac