Už aj celebrity po nej opakujú: Nechajte sa inšpirovať krásnou Meghan Markle i vy! (FOTO)

Už aj celebrity po nej opakujú: Nechajte sa inšpirovať krásnou Meghan Markle i vy! (FOTO)

Predstavte si, že ani celebrity nie sú vždy v obliekaní originálne. Aj ony hľadajú inšpiráciu u iných slávnych žien a rady kopírujú niečo, čo ich na druhých osloví. Veľkou obľúbenkyňou je momentálne módna ikona Meghan Markle, ktorá i v Hollywoode udáva trend. Veď posúďte samé, čo by ste si z jej šatníka vybrali vy. V našej galérii pod článkom nájete viacero inšpiratívnych look-ov na štýl Meghan Markle...

Prehovoril: Jeho manželka Monika Potokárová spáchala samovraždu, Robo Roth vystúpil a povedal TOTO 

Náušnice
Na koncert pri príležitosti 92. narodenín kráľovnej sa Meghan ozdobila nádhernými náušničkami od britského šperkára Shaun Leanea. A ktože ju o krátku chvíľu napodobnil? Kendall Jenner na recepcii v The Estee Edit v Londýne.

Prečo sa neponáhľať do vzťahu? Vieme presne, čo hrozí jednotlivým znameniam!

Kokteilky
Na oficiálnej recepcii Women's Empowerment sa Meghan obliekla do prenádherných kokteilových šiat čiernej farby. Celkom jednoduché, jedinou zaujímavosťou na nich bol asymetrický výstrih do tvaru V. A práve ten z nich spravil neodolateľný kúsok. Tak neodolateľný, že si ho za krátko obliekli hneď dve celebrity - Kim Kardashian a Blake Lively. Obe však v bielej verzii.

Lucie Bílá šokovala! So svojím o 20 rokov mladším partnerom sa tešia z... Gratulujeme!

Kabát
Opäť čierna farba a opäť rafinovane zaujímavý kúsok. Tento krát kabát od Stelly McCartney, ktorý si Meghan obliekla pri príležitosti tretej slávnosti oficiálneho zasnúbenia s Princom Harrym v Cardiff. Po nej to zopakovali dve hviezdy Hollywoodu - speváčka Christina Aguilera a výstredná Courtney Love.

Voľné šaty
Pri príležitosti návštevy v Sydney si Meghan obliekla vcelku zvláštne šaty čiernej farby s nápadnými gombíkmi od návrhárky Emilia Wickstead. Pridali jej na kilách i veku. Mala na sebe už aj lepšie kúsky, ktoré pozdvihovali jej exotickú krásu a peknú postavu, ale napriek tomu našla priaznivcov, ktorý tento outfit rady napodobnili. V bielej farbe ich na sebe ukázala Jenna Coleman, herečka a údajná ex Princa Harryho. Čo tým chcela povedať?

Smutná správa z paláca, to snáď nie! Kráľovskú rodinu nečakane opustila... (FOTO) 

Šaty v trávovej farbe
Zelené voľné šaty Meghan, pre zmenu, krásne oživili. Majú zaujímavý strih, sviežu farbu so vzorom kvietkov a sú originálne prekombinované. A pritom stále spĺňajú medze konzervatívneho štýlu kráľovskej rodiny. Britská komediálna herečka Cariad Llyod si tento istý kúsok obliekla na ceremóniu British Academy Television Craft Awards v Londýne. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero nápadov, ktorými vás môže Meghan inšpirovať.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Trpím závislosťou na mobilnom telefóne?
Otestuj sa

Galéria

Už aj celebrity po nej opakujú: Nechajte sa inšpirovať krásnou Meghan Markle i vy! (FOTO)Už aj celebrity po nej opakujú: Nechajte sa inšpirovať krásnou Meghan Markle i vy! (FOTO)Už aj celebrity po nej opakujú: Nechajte sa inšpirovať krásnou Meghan Markle i vy! (FOTO)+17Už aj celebrity po nej opakujú: Nechajte sa inšpirovať krásnou Meghan Markle i vy! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac