Už sa vám neozval? TOTO sú dôvody, prečo prestal odpovedať na vaše správy!

Už sa vám neozval? TOTO sú dôvody, prečo prestal odpovedať na vaše správy!
Podobná situácia nie je zriedkavá a stretáva s ňou veľa žien nielen v počiatočnej fáze randenia, ale aj vo vzťahoch trvajúcich dlhšiu dobu, dokonca aj v prípadoch, ak s partnerom už žijú v spoločnej domácnosti. Príčin, prečo sa muži náhle odmlčia a postupne zo vzťahu vycúvajú, môže byť veľmi veľa. Ak táto situácia nastne z ničoho nič, najčastejšie je za tým nezrelosť daného muža.

Dominika Cibulková prehovorila o milencoch: Fúha... Jednému z nich teda poriadne naložila!

Pretože nechce povedať pravý dôvod rozchodu
Určite to poznáte, keď vám chlap pred rozchodom povie, že ste absolútne skvelá, nič zlé ste neurobili, zasype vás komplimentmi a na záver dodá, že si vás nezaslúži. Keď to počujete, tak vám ide hlavou, že keby toto všetko bola pravda, tak normálny muž by sa s vami určite nerozišiel. Keď sa mu snažíte neskôr napísať SMS-ku, on sa už nadobro odmlčí. Ide o absolútne nezrelého muža, ktorý nie je schopný korektne odkomunikovať dôvody, ktoré ho viedli k rozhodnutiu, že sa chce rozísť. Nedokáže seriózne komunikovať z očí do očí a zakrýva sa prázdnymi nelogickými rečami. Jediné čo vie, je vyhýbať sa, zatĺkať a stratiť sa z éteru. Za takým by vám nemalo byť smutno.

Erotická poviedka: Priblížil sa ku mne a strhol mi čipkované nohavičky

Lebo nevie ináč reagovať ako páliť za sebou mosty
Sú muži, ktorí sa s tým pri rozchode „nepárajú." Rozhodli sa pre rozchod a tak vypálili atómovú bombu. Sú muži, ktorí jednoducho rozchody príliš nezvládajú. Ak je to spojené s fyzickým násilím, utekajte a nikdy sa nevracajte. Ide o mužov, ktorí sú plní hnevu a jedinú stratégiu, ktorú ovládajú je, že ak sa rozhodli, tak potom o tom nediskutujú. Darmo im budete vypisovať správy. Ani si ich neprečítajú.

Priznanie manželky Jakuba Prachařa: Definitívny koniec? Agáta má milenca, ktorý prespáva v jej dome! Čo na to Jakub?

Pretože si už naplnil svoju potrebu
Ďalším dôvodom, prečo sa odmlčí a neodpovie ani na SMS-ku je, že vás už nepotrebuje ani vidieť ani počuť. Je to nezrelé, zbabelé, ale bohužiaľ, reálne. Ak vás chcel dostať iba do postele a podarilo sa mu to, nemá dôvod s vami ďalej komunikovať a živiť vo vás nádej, že by z toho mohlo byť niečo hlbšie.

Lebo momentálne nie je pripravený na vážny vzťah
Hoci muž nemá záujem o seriózny vzťah, nebráni mu to v iniciatíve začať sa stretávať so ženou, ktorá sa mu páči. Postupne medzi nimi síce vzniká vzťah, no muž nie je nastavený na to, že by sa chcel viazať. Ak žena začne „tlačiť" na vzťah, muž sa stiahne, lebo každý z nich očakáva od vzťahu niečo úplne iné. Kým jemu vyhovuje „byť vo vzťahu bez akejkoľvek budúcnosti", ona sa s takýmto postojom neuspokojuje a chce vedieť, akú má ich vzťah „budúcnosť". A to je moment, keď neodpovie ani na SMS-ku.

Fúha! Orgazmus naozaj nepredstierajú: TOTO sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex!

Keď postupné spoznávanie sa vedie k poklesu záujmu
Začiatky každého vzťahu sú tajomné a vzrušujúce, lebo muži aj ženy sa snažia zapôsobiť na toho druhého a ukázať sa v tom najlepšom svetle. Situácia sa však postupne mení, keď po dlhšom čase a vzájomnom spoznávaní človek vidí aj viac, ako partner ukáže na začiatku vzťahu. Tieto zistenia vedú k tomu, že vyhodnocujeme, či dokážeme dlhodobo fungovať vo vzťahu s človekom, ktorý má takéto vlastnosti. Určité prejavy správania totiž spôsobujú, že atraktivita partnera v našich očiach postupne klesá a naša túžba po kontakte vymizne.

Prekuknú vás okamžite! TIETO 3 znamenia so šiestym zmyslom NIKDY neoklamete!

Lebo vás považuje len za dočasné riešenie, kým príde tá pravá
Často sa stáva, že muž prejaví záujem o ženu, ktorá sa mu síce páči, no nie natoľko, že by si s ňou vedel predstaviť svoju budúcnosť. Nechce byť sám a preto sa s ňou chvíľu stretáva. Považuje ju len za akési „náhradné riešenie", kým stretne tú pravú. Takto sa dokážu správať muži, ktorí sa cítia osamelí, ktorí chcú mať partnerku za každú cenu. A Ak svoju „šampiónku" stretne, odstrihne sa z minúty na minútu.

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Ako dlho dokážem udržať tajomstvo?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac