V minulosti si prešla šikanou, dnes čelí ďalšiemu problému: Slovenská raperka Aless prehovorila o rakovine

V minulosti si prešla šikanou, dnes čelí ďalšiemu problému: Slovenská raperka Aless prehovorila o rakovine
Speváčka a raperka, celým menom Alessia Capparelli, má iba 21 rokov. Je idolom mnohých mladých dievčat po celom Slovensku, a to práve kvôli svojej úprimnosti. Už dávnejšie totiž prišla so svojím vlastným príbehom o tom, že ju v detstve šikanovali. Konkrétne táto šikana trvala od piateho, až po prvý ročník strednej školy. Kým sa však pozbierala a dala dokopy, trvalo jej to dlhých 5 rokov. Vydala dokonca aj video zo stredoškolského prostredia, v ktorom hrala ústrednú postavu - samú seba. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie informácie a fotografie...

Sú bezdetné dobrovoľne? TÝCHTO 10 slávnych žien už nikdy nebudú môcť mať vlastné deti
Dnes je však už vďaka raperovi Egovi niekde celkom ide. Konečne sa naučila vážiť si samú seba. Avšak nič nie je také ružové, ako sa na prvý pohľad zdá! Aless totiž pred pár dňami prišla s informáciou, že si našla hrčku v prsníku a absolvovala už aj operáciu!

„Objavila som ju zhruba začiatkom minulého roka a mne to vlastne vzniklo po kauze Rockstar s Rytmusom. Bolo to celkom veľké," povedala pre Topky Aless. „Rapídne sa to zväčšovalo a začalo byť už také, že možno po nejakom mesiaci-dvoch to mohlo prerásť aj do rakoviny. Čiže po prílete zo zahraničia to muselo ísť akútne von."

„Baby, ženy, post je venovaný práve vám, nám. Vlastne je to pre mňa celkom citlivá téma, preto som ju s Vami dlhšie nezdieľala, no keď už šírime tú osvetu kyberšikany myslím, že toto je ďalšia dôležitá vec v poradí. V marci som prešla operáciou hrčky na prsníku, nič príjemné a bolestivé. Je nás isto veľa s podobnou skúsenosťou! Nezabúdajte na pravidelné kontroly u lekára, či máte 16, či 17," napísala na sociálnu sieť Instagram, na svoj osobný profil. „Dávajme na seba pozor," uzatvára speváčka.

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete fotografie Aless...

Autor: Alex
Zdroj foto: Instagram.com/aless_capparelli/


Galéria

V minulosti si prešla šikanou, dnes čelí ďalšiemu problému: Slovenská raperka Aless prehovorila o rakovineV minulosti si prešla šikanou, dnes čelí ďalšiemu problému: Slovenská raperka Aless prehovorila o rakovineV minulosti si prešla šikanou, dnes čelí ďalšiemu problému: Slovenská raperka Aless prehovorila o rakovine+8V minulosti si prešla šikanou, dnes čelí ďalšiemu problému: Slovenská raperka Aless prehovorila o rakovine
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac