Vek je naozaj len číslo: 8 normálnych chlapov, ktorí sa po 50tke zmenili na nepoznanie

Vek je naozaj len číslo: 8 normálnych chlapov, ktorí sa po 50tke zmenili na nepoznanie
Dobre sa na nich pozerá a určite by sme si niektorého z nich vedeli vybrať a posadili ho priamo k sebe do obývačky. Pre transformáciu svojho tela i celej osobnosti sa rozhodli až po 50tke, pričom v súčasnosti im každý deň pribúdajú noví sledovatelia na Instagram profiloch a ani sa tomu nečuduje. V našej galérii pod článkom si ich môžete dôkladne prezrieť - vyzerajú super, však?

Pamätáte si na rebela Miklu? Drzý búrlivák je preč, dnes by ste ho nespoznali

Gianluca Vacchi je jednoznačne náš favorit, ktorý disponuje úžasnými tanečnými schopnosťami, a dokonca sa venuje aj hudbe. Nedávno dokonca nahral singel s Louisom Fonsim, ktorého poznáme vďaka obľúbenej skladbe Despacito a vy si ho môžete pozrieť vo videu pod článkom. Úspešný podnikateľ je známy svojou náklonnosťou k mladým atraktívnym slečnám, ktorým jeho spoločnosť poriadne závidíme.

Čo mu preskakuje? Slávneho herca postihla kríza stredného veku

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalších fešákov po 50tke. Vybrali by ste si niektorého?

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/gianlucavacchi


Galéria

Vek je naozaj len číslo: 8 normálnych chlapov, ktorí sa po 50tke zmenili na nepoznanie Vek je naozaj len číslo: 8 normálnych chlapov, ktorí sa po 50tke zmenili na nepoznanie Vek je naozaj len číslo: 8 normálnych chlapov, ktorí sa po 50tke zmenili na nepoznanie +22Vek je naozaj len číslo: 8 normálnych chlapov, ktorí sa po 50tke zmenili na nepoznanie
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac