„Veľká gratulácia,".. píšu fanúšikovia: Zamilovaný Majk Spirit sa pochválil životnou novinkou (FOTO)

„Veľká gratulácia,".. píšu fanúšikovia: Zamilovaný Majk Spirit sa pochválil životnou novinkou (FOTO)

Populárny slovenský raper Majk Spirit tvorí už nejaký ten piatok pár s pôvabnou modelkou ukrajinského pôvodu, pri ktorej pôsobí naozaj veľmi šťastne.  Dokonca sa stihol pochváliť aj veľkou novinkou... Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete toho viac, aha...!

"Meghan opúšťa princa Harryho. Ten sa dozvedel...!" A teraz prekvapenie pre fanúšikov (FOTO)Talentovaný umelec sa netají tým, že našiel ženu svojich snov. Zrejme preto sa tento 35-ročný fešák rozhodol pre radikálny životný krok. Na sociálnej sieti sa totižto pochválil skvelou novinkou, kúpou nového hniezdočka lásky.  Fanúšikovia nešetrili gratuláciami zo všetkých strán. ,,Všetko to bol sen. Nový dom," pripísal k svojmu záberu z nového domu aj samotný Majk Spirit. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete nielen spomínanú snímku, ale aj iné zaujímavé fotky...

TOTO sú zábery z jej paláca! Modelka Adriana Sklenaříková si žije v takomto prepychu...

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív


Super TEST! Aký typ oblečenia sa k vám najviac hodí? Možno budete prekvapená!
Otestuj sa

Galéria

„Veľká gratulácia,".. píšu fanúšikovia: Zamilovaný Majk Spirit sa pochválil životnou novinkou (FOTO)„Veľká gratulácia,".. píšu fanúšikovia: Zamilovaný Majk Spirit sa pochválil životnou novinkou (FOTO)„Veľká gratulácia,".. píšu fanúšikovia: Zamilovaný Majk Spirit sa pochválil životnou novinkou (FOTO)+16„Veľká gratulácia,".. píšu fanúšikovia: Zamilovaný Majk Spirit sa pochválil životnou novinkou (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac