Veľký pozor: TIETO ingrediencie si na pleť nikdy nedávajte!

Veľký pozor: TIETO ingrediencie si na pleť nikdy nedávajte!
Možno si myslíte, že keď si niečo dáte do čaju alebo kávy, tak nie je žiadny problém s tým, aby ste si rovnakú ingredienciu dali aj na tvár. Omyl! Odborníci odporúčajú, aby ste sa pri každom probléme s vyrážkami či suchou pokožkou obrátili na odborníka a neriešili to svojpomocne. Niektoré produkty vám môžu ľahko uškodiť. V našej galérii pod článkom ich nájdete všetky...

Skúsila som mejkap rutinu známej modelky: Neuveríte, čo sa stalo...

Citrónový džús Určite ste už počuli niečo o tom, aký je citrón skvelý na akné či na tmavé kruhy pod očami. V skutočnosti však vôbec nie je pre vašu pokožku prospešný najmä kvôli svojej kyslosti, ktorá môže zničiť ochrannú vrstvu pokožky, ktorá bude dôsledkom toho podráždená a začervenaná. „Vďaka" citrónu môžete byť tiež citlivejšia na slnečné žiarenie a pleť sa tak ľahšie spáli.

Baby, už ho máte? Produkt, ktorý sa vo Francúzsku predáva každú sekundu

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie ingrediencie, ktoré by ste si na pokožku dávať určite nemali.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Veľký pozor: TIETO ingrediencie si na pleť nikdy nedávajte! Veľký pozor: TIETO ingrediencie si na pleť nikdy nedávajte! Veľký pozor: TIETO ingrediencie si na pleť nikdy nedávajte! +2Veľký pozor: TIETO ingrediencie si na pleť nikdy nedávajte!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac