Verili by ste tomu? TOTO je prvá transsexuálna modelka v histórii, ktorá spolupracuje s Victoria´s Secret!

Verili by ste tomu? TOTO je prvá transsexuálna modelka v histórii, ktorá spolupracuje s Victoria´s Secret!
Brazílčanka Valentina Sampaio má iba 22 rokov a už sa môže pýšiť tým, že bude predvádzať spodné prádlo pre Victoria´s Secret! Ešte začiatkom augusta pridala na svoj instagramový profil fotografiu, na ktorej označila túto svetovú značku, a len o deň neskôr zdieľala i krátke selfie video s popisom: „Nikdy neprestávajte snívať, páni." Už to naznačovalo, že sa chystá čosi veľké! Navyše - v roku 2017 sa Sampaio tiež objavila na obálke časopisu Vogue, čo je samo o sebe neskutočný úspech!
V našej galérii pod článkom nájdete fotografie novej modelky Victoria´s Secret, ktorá vám rozhodne vyrazí dych...

Minišaty sú v lete nutnosť: Inšpirujte sa krásnou Kendall!

Značka Victoria´s Secret sa vraj snaží o zmenu vlastného postoja po tom, ako ich predaje klesli. Totiž začali klesať práve kvôli vyjadreniu Edwarda Razeka, ktorý ešte minulý rok povedal, že by transsexuálne alebo plus size modelky do kampane nikdy nezahrnul. Samozrejme, vyvolalo to i obrovskú vlnu kritiky a nepomohlo ani to, že sa ospravedlnil.

Jej štýl si zamilujete! Módna diva Vanda Janda šokuje, lebo je jedinečná

Avšak má to ešte dohru! Po tom, ako Valentina Sampaio oznámila, že dostala obrovskú príležitosť spolupracovať so značkou Pink, ktorá je pod taktovkou Victoria´s Secret, podal Ed Razek výpoveď! Dokonca je tiež tradičná módna prehliadka VS zrušená! Niet sa čomu diviť... Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete fotky transsexuálnej modelky, ktorú Ed Razek rozhodne neodradil od jej sna...

Autor: Alex
Zdroj foto: Shutterstock, instagram.com/valentts/
Zdroj video: Youtube


Galéria

Verili by ste tomu? TOTO je prvá transsexuálna modelka v histórii, ktorá spolupracuje s Victoria´s Secret!Verili by ste tomu? TOTO je prvá transsexuálna modelka v histórii, ktorá spolupracuje s Victoria´s Secret!Verili by ste tomu? TOTO je prvá transsexuálna modelka v histórii, ktorá spolupracuje s Victoria´s Secret!+6Verili by ste tomu? TOTO je prvá transsexuálna modelka v histórii, ktorá spolupracuje s Victoria´s Secret!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac