Veronika Cifrová Ostrihoňová prvýkrát drží v náručí svoje bábo: Pozrite na tú šťastnú rodinku! (FOTO)

Veronika Cifrová Ostrihoňová prvýkrát drží v náručí svoje bábo: Pozrite na tú šťastnú rodinku! (FOTO)
Dočkali sa! Z Cifrovcov sa stali oficiálne rodičia. Dokonca sa pochválili aj krásnymi osobnými zábermi. Pozrite, aká je malá Sárka na zjedenie. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínané zábery...

"Gaga dieťa pred svetom zatiaľ schováva," napísal zahraničný portál: Potom sa verejnosti dostala TÁTO fotka!Úspešný spíker Matej „Sajfa" a jeho manželka, markizáčka a najnovšie aj youtuberka Veronika Cifrová Ostrihoňová, sa stali oficiálne hrdými rodičmi malého dievčatka, ktorej dali meno Sára. Čerstvý ocko sa dokonca podelil aj o osobné zábery svojho rozkošného klbka šťastia. Jeden z nich je napríklad aj nádherná snímka mamy a dcérky.

ŠOKOVALA! Na Bratislavských módnych dňoch pózovala takmer nahá s mŕtvou chobotnicou medzi nohami!

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínané fotky (fotografia číslo 9 a 10), ako aj iné zaujímavé snímky Cifrovcov. Čerstvým rodičom gratulujeme!

Autor: Diana
Zdroj foto: InstagramSuper TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Veronika Cifrová Ostrihoňová prvýkrát drží v náručí svoje bábo: Pozrite na tú šťastnú rodinku! (FOTO)Veronika Cifrová Ostrihoňová prvýkrát drží v náručí svoje bábo: Pozrite na tú šťastnú rodinku! (FOTO)Veronika Cifrová Ostrihoňová prvýkrát drží v náručí svoje bábo: Pozrite na tú šťastnú rodinku! (FOTO)+11Veronika Cifrová Ostrihoňová prvýkrát drží v náručí svoje bábo: Pozrite na tú šťastnú rodinku! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac