Voňajte ako celebrita: NAJ parfémy z dielne slávnych

Voňajte ako celebrita: NAJ parfémy z dielne slávnych
Slávne osobnosti neustále prichádzajú s novými vôňami a lákajú verejnosť nielen na svoju tvár, ale aj na arómu, ktorá vám ich ešte viac približuje. Ponúkame vám výber tých najlepších celebrity vôní - ktorúkoľvek si z nich vyberiete, spokojnosť vás neminie.

Ariana Grande - Frankie
Americká speváčka očarúva naše zmysly závanom ovocia, kvetín i dreva. Výborný parfém si vás získa nielen originálnym obalom, ale aj nečakanou kombináciou vôní, ktorú by ste nečakali. Budete neodolateľná s túžbou dať si ho na seba stále viac a viac.

Sarah Jessica Parker - NYC
Ak ste už niekedy boli v Taliansku, tak si určite viete predstaviť, aká podmanivá je atmosféra tejto krajiny. A presne taká je aj vôňa s menom slávnej herečky, ktorá v sebe neskrýva len sladký med, ale aj ostrý rumový alkohol.

David Beckham - Signature
A máme tu aj niečo od muža. Futbalista David Beckham na ženy nezabudol a podpísal sa pod zmyselnú i podmanivú vôňu, ktorá odhalí detaily každej vašej ženskej stránky. Určite sa inšpiroval sexy manželkou Victoriou.

Výber letných vôní čaká na váš výber: Nech sa páči!

Ďalšie tipy na skvelé celebrity parfémy nájdete v našej galérii pod článkom. Krásna vôňa je na nezaplatenie, a hlavne v lete.

Autor: Lucia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Voňajte ako celebrita: NAJ parfémy z dielne slávnych Voňajte ako celebrita: NAJ parfémy z dielne slávnych Voňajte ako celebrita: NAJ parfémy z dielne slávnych +16Voňajte ako celebrita: NAJ parfémy z dielne slávnych
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac