Vrbovskí sa pochválili nádherným záberom malého Sanela: Pozrite, on už má prvé zúbky? (FOTO)

Vrbovskí sa pochválili nádherným záberom malého Sanela: Pozrite, on už má prvé zúbky? (FOTO)
Jeden z najsledovanejších slovenských párov, reč je o Vrbovských, sa podelil o naozaj nádherný pohľad na ich synčeka, malého Sanela. Tento detail si všimli mnohí! Aha... Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete jeho fotku...

Nečakaný koniec! Kráľovskú rodinu zasiahla smutná správa: Oficiálne sa lúčia...


Či už ide o moderátorku módnej stanice Jasminu Vrbovskú alebo jej manžela, úspešného slovenského rapera Patrika Vrbovského, obidvaja sa z času na čas pochvália milým rodinným záberom. A tak urobili nedávno, keď sa hrdý ocko Patrik podelil so svojimi priaznivcami o pohľad na ich malé klbko šťastia menom Sanel. Na Rytmusove žarty si však už zvykli aj jeho fanúšikovia a preto je dobré počítať aj s tým, že sa ani tentokrát nejedná o hocijaký záber. V náručí totiž rodičia držia maličké bábätko, ktoré sa podobá na akúsi starenku. Vráskavá tvár a ústa plné zubov. "Zobrali sme ho prvýkrát do Nízkych Tatier a malý na šupu zostarol. Ale tešíme sa prvým zúbkom," okomentoval samotný Rytmus.

Dara Rolins vyšla s pravdou von: TENTO človek mi v živote ublížil najviac... A Rytmus to nie je!

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete nielen spomínaný záber rodiny Vrbovských, ale aj ich iné zaujímavé fotografie.

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív

Galéria

Vrbovskí sa pochválili nádherným záberom malého Sanela: Pozrite, on už má prvé zúbky? (FOTO) Vrbovskí sa pochválili nádherným záberom malého Sanela: Pozrite, on už má prvé zúbky? (FOTO) Vrbovskí sa pochválili nádherným záberom malého Sanela: Pozrite, on už má prvé zúbky? (FOTO) +18Vrbovskí sa pochválili nádherným záberom malého Sanela: Pozrite, on už má prvé zúbky? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac