Všetci hovoria len o Meghan a Kate: Ale, ako sa zmenil štýl kráľovnej Alžbety II.?

Všetci hovoria len o Meghan a Kate: Ale, ako sa zmenil štýl kráľovnej Alžbety II.?
Kráľovná Alžbeta II. nikdy nevyzerala inak ako veľkolepo. Od roku 1947 až po dnešné dni, vždy udávala móde svoj vlastný trend. Výrazné farby, prenádherné klobúky, báječné biele rukavičky, originálne šperky. Vždy mala svoj vlastný štýl, najvyšší stupeň elegancie a neobvyklú jedinečnosť. Poďte si z nej zobrať príklad! V našej galérii pod článkom nájdete kompletný prehľad jej modelov...

Chodiaca módna evolúcia
Prioritou 92-ročnej dámy už síce určite nie je móda, dlhé roky však svoj vycibrený vkus krásne prezentovala svetu. Narodila sa v roku 1926, kráľovnou sa stala v roku 1952. Pri drobnej postave, 163 cm vedela vždy svoje elegantné outfity ukazovať ako modelka. Dnes ju síce v tomto už nahradili Kate a Meghan, jej štýl je však stále obdivuhodný.

Zničená vojvodkyňa Kate: 19 dôkazov, že jej kráľovský život neprospieva

Ani v minulosti sa nebránila výrazným farbám, no vždy sa snažila zostať v elegantnej rovine a nesiahať po extravagantných modeloch. Jej celkový štýl pôsobí dodnes skromne a outfit nikdy nezabudne doplniť štýlovými doplnkami, jej najobľúbenejšie sú perly. Napriek jednoduchej móde je Alžbeta II. vždy istým spôsobom originálna. V lete sa neváhala obliecť aj do vzorovaných šiat, v ktorých vyzerala priam dokonale.

Wow, brutálne sexy! Kožené nohavice by sa mali nosiť už len TAKTO

Otvorte si našu galériu pod článkom a prehliadnite si viacero modelov kráľovnej Alžbety II. v minulosti i dnes. Je to štýlová dáma.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Všetci hovoria len o Meghan a Kate: Ale, ako sa zmenil štýl kráľovnej Alžbety II.?Všetci hovoria len o Meghan a Kate: Ale, ako sa zmenil štýl kráľovnej Alžbety II.?Všetci hovoria len o Meghan a Kate: Ale, ako sa zmenil štýl kráľovnej Alžbety II.?+34Všetci hovoria len o Meghan a Kate: Ale, ako sa zmenil štýl kráľovnej Alžbety II.?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac