Vulgárna sestra Miley Cyrus šokovala na párty: TAKTO vyvádzala a predvádzala svoje... Uff!

Vulgárna sestra Miley Cyrus šokovala na párty: TAKTO vyvádzala a predvádzala svoje... Uff!
Noah, mladšia sestra slávnej speváčky Miley Cyrus má iba 19 rokov a už nám pripomína svoju sestru. Avšak nielen vzhľadom, ale najmä svojím výstredným správaním, ktoré by sme skôr tipovali na Miley. Je očividné, že ide, ako sa hovorí, po vzore svojej sestry. Najnovšie upútala pozornosť všetkých, keď ukázala celému svetu to, čo sa v nej skrýva. A pozitívne to rozhodne nie je. Na rozdiel od Miley, ktorá je slávna aj vďaka spevu, je Noah momentálne stredobodom pozornosti z celkom iných dôvodov. Ľudia si ju všimli iba vďaka tomu, že chodila s rapperom Lil Xanom. To by však nebolo nič zvláštne, ak by tento rapper predtým nechodil s istou Tanou, s ktorou sa Noah nikdy obzvlášť nemusela. Vládla medzi nimi nevraživosť až doteraz, keďže boli spolu na istej párty, kde to Noah teda poriadne roztočila! A dokonca ukázala aj to, čo možno vôbec nechcela! V našej galérii pod článkom nájdete fotografie ako vystrájala. Verte nám, je to poriadne pikantné!

Po bombovom útoku výrazne pribrala, no dnes... Brutálne schudla! Môže Zuzana Fialová TAKTO vyzerať? (FOTO)

Zrejme to majú v rodine. Aj Miley je škandalózna hviezdička, ktorá sa zdala byť pokojná iba vtedy, keď bola s Liamom Hemsworthom. Ten ju ako-tak dokázal krotiť, no nakoniec ich vzťah i manželstvo skončilo úplným fiaskom. Našťastie pre Liama, nanešťastie pre Miley. Tá vraj Liama podviedla s televíznou hviezdičkou Kaitlynn Carterovou, pričom aj ich vzťah skončil tak rýchlo, ako sa začal. Preto sa nečudujeme, že Noah, ktorá rozhodne nemá dobrý vzor vo svojej sestre, len nedávno flámovala tak divoko, že sa jej takmer nahé fotografie a videá objavili na sociálnych sieťach! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete fotografie, ako vyvádzala... Uff!

Zábery s Ivankou Gottovou vás chytia za srdce: TAKTO vyzerá čistá láska! (FOTO)


Autor: Alex
Zdroj foto: Instagram.com/noahcyrus/


Galéria

Vulgárna sestra Miley Cyrus šokovala na párty: TAKTO vyvádzala a predvádzala svoje... Uff!Vulgárna sestra Miley Cyrus šokovala na párty: TAKTO vyvádzala a predvádzala svoje... Uff!Vulgárna sestra Miley Cyrus šokovala na párty: TAKTO vyvádzala a predvádzala svoje... Uff!+12Vulgárna sestra Miley Cyrus šokovala na párty: TAKTO vyvádzala a predvádzala svoje... Uff!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac