Výnimočný Timothée so sexy aurou: Čo ste o hviezde filmu „Daj mi tvoje meno“ zaručene netušili?

Výnimočný Timothée so sexy aurou: Čo ste o hviezde filmu „Daj mi tvoje meno“ zaručene netušili?
Má iba 23 rokov, no stáva sa z neho nesmierne talentovaný a vyhľadávaný herec, ktorý svojimi výkonmi ohuruje všetky generácie. Verejnosť si pamätá Timothéeho Chalameta najmä z romantickej drámy „Daj mi tvoje meno", v ktorej si zahral 17-ročného Eliota, rozpoznávajúceho a vyrovnávajúceho sa so svojou sexuálnou orientáciou. Predviedol famózny herecký výkon, hodný Oscara, ktorého však napokon nezískal. Vynahradil si to však mnohými ďalšími oceneniami. V našej galérii pod článkom nájdete viacero zaujímavých faktov, ktoré ste o mladom americkom hercovi netušili...

Skutočný príbeh pre všetkých rodičov: Film Beautiful Boy je dlhý, no neubránite sa slzám

Stačí sa naňho raz pozrieť a takmer okamžite pocítite silnú umeleckú auru, ktorá z Timothéeho vyžaruje. Napriek tomu, že sa, kvôli jeho postave vo filme Daj mi tvoje meno, uvažovalo, či náhodou nie je na chlapcov, zdá sa, že nie je. V rokoch 2013 - 2017 randil s dcérou speváčky Madonny a aktuálne sa povráva, že chodí s dcérou Johnnyho Deppa. Ani by nás to neprekvapilo. Obaja majú príťažlivú francúzsku auru a dokonale im to spolu ladí.

Herec Bradley Cooper mnohých šokoval: TÁTO žena je preňho najdôležitejšia (nie je to Irina)

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fakty o hercovi Timothée Chalametovi, o ktorých ste pravdepodobne nevedeli.

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


 


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa

Galéria

Výnimočný Timothée so sexy aurou: Čo ste o hviezde filmu „Daj mi tvoje meno“ zaručene netušili?  Výnimočný Timothée so sexy aurou: Čo ste o hviezde filmu „Daj mi tvoje meno“ zaručene netušili?  Výnimočný Timothée so sexy aurou: Čo ste o hviezde filmu „Daj mi tvoje meno“ zaručene netušili?  +20Výnimočný Timothée so sexy aurou: Čo ste o hviezde filmu „Daj mi tvoje meno“ zaručene netušili?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac