Vzťah Bradleyho a Iriny v troskách: Slávna modelka sa odsťahovala!

Vzťah Bradleyho a Iriny v troskách: Slávna modelka sa odsťahovala!
Určite si pamätáte na veľkú aféru a množstvo klebiet o tom, že Bradley Cooper a Lady Gaga sú milenci. Speváčka to verejne poprela, pričom všetci chceli veriť tomu, že Bradley je naplno oddaný svojej priateľke Irine Shayk a ich malému dievčatku. Istý čas tomu všetko nasvedčovalo, ale zdá sa, že to medzi nimi nie je až také ružové. Modelka Irina Shayk sa totiž od herca odsťahovala. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie milostné škandály celebrít, ktoré otriasli verejným životom...

Nedalo sa na nich pozerať: 14 najtoxickejších celebritných vzťahov

Podľa zdroja z blízkosti Bradleyho Coopera a Iriny Shayk je tento celebritný párik na nože a ani jeden z dvojice nie je šťastný. „Nevyzerá to dobre. Ich vzťah visí na vlásku," tvrdí zdroj. Asi vás sklameme, no údajne nie je za ich krízou Lady Gaga, aj keď by si to mnohí želali. Od skončenia ošiaľu v súvislosti s filmom Zrodila sa hviezda sa spolu nestretli ani raz. Človek však nikdy nevie. Modelka Irina Shayk sa od Bradleyho odsťahovala, tak uvidíme, koho si k sebe slávny fešák privedie. Možno to bude práve Lady Gaga! 
Jeej, akí sú zlatučkí! Pozrite, ako sa J.Lo už dva roky oddane miluje so svojím Alexom

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie milostné celebritné škandály, ktoré možno prekvapili aj vás.


Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Otestujte sa! Kým ste boli v minulom živote? Odpoveď vás zaskočí!
Otestuj sa

Galéria

Vzťah Bradleyho a Iriny v troskách: Slávna modelka sa odsťahovala! Vzťah Bradleyho a Iriny v troskách: Slávna modelka sa odsťahovala! Vzťah Bradleyho a Iriny v troskách: Slávna modelka sa odsťahovala! +18Vzťah Bradleyho a Iriny v troskách: Slávna modelka sa odsťahovala!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac