Nebojte sa, nemusí sa z vás stať pornohviezda, aby ste dokázali potešiť partnera a aj vy ste mali zo sexu potešenie. V intímnom živote nás často zväzujú rôzne normy či predstavy, čo sa patrí a čo nie. Keď budete držať svoju myseľ uzamknutú voči novým skúsenostiam, váš sexuálny život sa veľmi rýchlo ocitne v kolónke „nuda". Nechajte sa preto inšpirovať našimi radami, ktoré potešia nielen vás, ale aj vášho partnera.

Chcete byť lepšia v posteli? Urobte TIETO 4 veci pre svojho partnera a uvidíte, že...

1. Majte otvorenú myseľ
Najsilnejší erotogénny orgán je mozog. Na to nikdy nezabudnite! Preto najrýchlejší spôsob, ako zo seba urobiť v posteli dračicu je uvoľniť si myseľ. Akonáhle vás budú zväzovať negatívne myšlienky alebo hanba, môžete skúšať čokoľvek a orgazmus vás nenavštívi.

Ak nemáte otvorenú myseľ, brzdíte vlastné intímne prežívanie. Čítajte napríklad erotickú literatúru, pomôže vám otvoriť nové obzory, ktoré by ste si za štandardných podmienok ani len nepripustili. Uznajte, že je prirodzené mať erotické fantázie a neprežívajte kvôli nim vinu. Je prirodzené mať sexuálne túžby a snažiť sa ich napĺňať.