Vzťahy a sex Chcete nájsť pravú lásku? Tak prestaňte priťahovať nesprávnych chlapov! Robte TOTO:

NÁSTRAHY Pre ľudí bez partnera môže byť karanténa skľučujúca.
ZDROJ: Shutterstock

Máte pocit, že čokoľvek robíte, vždy priťahujete „zlých“ chlapov? Zvyčajne sa to stáva dovtedy, kým si nestanovíte jasné hranice a pravidlá, ktoré určia vaše nové priority pri nadväzovaní vzťahov. Čo teda môžete urobiť preto, aby ste sa opäť neocitli vo vzťahu s „grázlom“?

Nesmieme trpieť, sme tu preto, aby sme boli šťastné.
Zdroj: Shutterstock

Nastavte si svoj „detektor lží“

Opakovane sa ocitáte vo vzťahoch s nesprávnymi chlapmi. Položte si preto ruku na srdce a úprimne si odpovedzte na otázku: Naozaj nikdy ste v kútiku duše necítili, že chlap, s ktorým si začínate nie je ten pravý? A napriek týmto signálom ste si s ním začali. Počúvajte viac svoju intuíciu. 

Klaďte väčší dôraz na signály a znaky, ktoré vás varujú pred rizikom. Dôverujte svojmu pozorovaciemu talentu a úvahe, ktorá vám napovedá, že to je chlap, ktorý vás chce iba využiť a na dlhodobý vzťah to s ním nevyzerá. Buďte citlivejšia na veľkolepé príbehy a veľké gestá, ktorými vás chce zbalamutiť.

Vsaďte na kompatibilitu pred chémiou

Vzájomná chémia je skvelá vec, ale nesmie byť jediným, čo vás spája. Chémia môže prísť do vzťahu aj neskôr, keď toho druhého bližšie spoznáte. Je však málo pravdepodobné, že sa s niekým časom stanete kompatibilnejšími, ak už od začiatku máte rozdielne hodnoty a predstavy o živote.

„Zlí“ chlapi sú atraktívni svojou drzosťou, sebavedomím či riskantným spôsobom života. Tento efekt však časom pominie a ak medzi vami nie je súlad v hodnotách, názoroch či prianiach, takýto vzťah vás z dlhodobého hľadiska nenaplní.

#WANDASK