Pýtate sa, či na veľkosti záleží? Pokiaľ ide o rôzne druhy penisov, mnohé ženy tvrdia, že veľký je vždy najlepší. Nemusí to však byť vždy pravda. Každý typ penisu má svoje plusy i mínusy. Odborníci vravia, že nezáleží na veľkosti penisu, ale na veľkosti ega jeho majiteľa. Čo z toho, že ho má chlap veľký, keď sa pri sexe správa ako kretén? Zoznámte sa so 4 typmi penisov, s ktorými môžete mať úžasný sexuálny zážitok, ak ich majitelia majú rozum na správnom mieste.

Dámy, POZOR! Na veľkosti rozhodne záleží: Ak je „tam dole“ takýto, budete s ním mať úžasný sex!
Zdroj: Shutterstock.

Ak má „burrito", traste sa!
Niektorí chlapi nosia v nohaviciach naozaj „kládu". Keď vytiahnu svoju gigantickú pýchu z džínsov, mnohé ženy padajú do kolien. Premôže ich strach z toho, že by im svojimi rozmermi mohol ublížiť. V prípade „burrita však nejde o dĺžku, ako si mnohí myslíte, ale o obrovskú hrúbku.

Výhodou „burrita" je, že vás totálne vyplní, dokáže vytvárať veľký tlak a stimuluje vašu mušličku vo všetkých smeroch. Nevýhodou je, že jeho majitelia sa neraz správajú ako zmyslov zbavení, stoj čo stoj ho chcú rýchlo zasunúť a neberú ohľad na to, že vagína potrebuje čas, aby sa prispôsobila. Správajú sa agresívne, bezohľadne a sebecky.