Vzťahy a sex Erotická poviedka: Vlna náhleho orgazmu prešla celým mojím telom...

sex
ZDROJ: Shutterstock

Bolo to pomerne hektické obdobie, Denisa bola celá zavalená prácou a jej jediné odreagovanie bolo každovečerné behanie popri rieke. V ušiach sa jej ozývala jej obľúbená pieseň, ktorá jej spríjemňovala behanie. Hlavou jej vírili všetky povinnosti z práce. Zamyslená a s pohľadom upretým na zem bežala, keď v tom zrazu - bum! Nohy sa jej podlomili, očné viečka zavreli a ona sa rútila k zemi. Okolo jej pása sa rýchlym a veľmi plynulým pohybom ovinula ruka cudzej osoby. Denisa preľaknuto vydýchla a otvorila oči. Videla iba rozmazaný obrys neznámej osoby, zdalo sa, akoby to bol muž.

Erotická poviedka: Vlna náhleho orgazmu prešla celým mojím telom...

„Mali by ste si dávať väčší pozor," dunivo k nej doľahla táto veta. Denisin zrak sa začal zaostrovať a rozostrený obrys osoby sa začal meniť na obraz svalnatého mužského tela. S cudzou rukou, stále ovinutou okolo svojho štíhleho pásu, sa zmätene začala pýtať, čo sa stalo. Silné ruky jej pomohli postaviť sa a stále ju trochu pridržiavali, aby znovu nespadla.

„Videl som vás bežať, keď ste v tom zrazu stratili vedomie a namierili si to priamo na zem."
„Ach..." ťažko vzdychla a pokračovala, „ďakujem vám, pravdepodobne ste ma zachránili od nepekného zranenia." Začala si ho premeriavať.

Obzerala si jeho mladé svalnaté telo, ktoré dokonale dozdobovala pekná tvárička so žiariacim úsmevom, modrými očami a hnedými, do boku učesanými vlasmi i strniskom. Navyše vyzeral veľmi sympaticky, mohol mať približne 26 rokov. Začali ňou prechádzať zvláštne vibrácie.

Nerozumela tomu, veď ani nevedela, ako sa volá a bol mladší. Dobre si uvedomovala, čo jej telom ide. V jej hlave zúrili myšlienky a mala neprekonateľné nutkanie, keď v tom zrazu: „Ozaj! Ja som Denisa, teší ma," zvodne sa usmiala.

„Ahoj, som Tomáš, potešenie je na mojej strane," opätoval jej úsmev. Rovnako. ako ona, začal si ju premeriavať. Spoza obtiahnutého bežeckého oblečenia vykúkali pevné nohy, bruško a oblé prsia, ktoré boli jasne viditeľné aj napriek priliehavej športovej podprsenke. V momente, keď sa zahľadel na jej úsmev a zazrel azúrové oči, nevedel prestať. Krásne dopĺňali tie dlhé, lesklé, gaštanové vlasy.

Tejto kombinácii nevedel odolať, jednoducho sa na ňu musel stále pozerať nevnímajúc okolitý svet.
„Asi by si mala mať viacej oddychu," snažil sa začať konverzáciu. Pridal ďalší úsmev. Bože... prečo sa tak krásne smeje? Prečo mi to takto sťažuje?

„No..." ťažko začala, „vlastne áno. Len v poslednej dobe nemám v práci žiadny pokoj, iba beh je mojou formou oddychu." Hlavou jej išlo všeličo, keď hľadela na neho. Bodaj by ma niekam pozval. Ale to je asi nemožné, som na neho pristará. Smutne si v duchu vravela. Nezvyčajne ju priťahoval, akoby k nemu niečo cítila.

#WANDASK