Vzťahy a sex Erotická poviedka: Boli na mňa dvaja a manžel sa pozeral

sex
Zdroj: Shutterstock

Ani som si neuvedomila, ale aj náš spoločný milostný život sa zmenil. Asi som sa viac otvorila a aj prestala brániť experimentovať. Raz pri mojich potulkách internetom som náhodou objavila video. Krátky zinscenovaný film, kde nejakú akože paničku doma uspokojujú dvaja obrovskí černosi a jej manžel sa na to pozerá a ešte ich pri tom nakrúca domácou kamerou.

Bolo to zvláštne. Aj keď úchylné, no veľmi ma to vzrušovalo. Srdce mi búšilo a ja som sa nevedela zastaviť. Hladila som sa, vzdychala a nemohla zastaviť jednu vlnu orgazmu za druhou. Predstava, že ma miluje niekto cudzí a manžel je pri tom bolo presne to, po čom som vlastne celý čas túžila.

Scény, kde sme spolu na verejnosti, kde nás môže každú chvíľu niekto pristihnúť. To bolo ono. Ja som chcela, aby nás pristihli. Aby sa o mňa manžel podelil. Nechal ma použiť ako hračku, ktorá uspokojí potreby a túžby iného muža, ktorého už nikdy nestretneme.

Nie, toto si musím nechať iba pre seba. Hanbila som sa tak veľmi, že som si to ani len na chvíľu nedokázala čo i len predstaviť. Toto by môj manžel nikdy nepochopil. Miluje ma a ja milujem jeho. Iba jeho. Sex je predsa prejavom lásky a nie potešenia a zmyselnosti.

Či nie? Je možné, aby sme niekedy niečo podobné zažili a zostali si pri tom verní a milovali jeden druhého aj naďalej? A čo tie príbehy, v ktorých ženy zažili podobné situácie. Divoké orgie a párty. Výmena partnerov. Nie, toto si musím nechať iba pre seba.

Myslela som na to už aj pri spoločných chvíľach. Keď ma jemne hladil a bozkával. Keď sme sa milovali. Nespoznávala som samú seba. Preberala som v sexe iniciatívu. Hladila jeho mužné telo a predstavovala si, že je v miestnosti ešte niekto iný. Neskutočne ma to burcovalo.

Zbavovala som sa ostychov, chcela, aby mi hovoril neslušné veci. Áno, začali sme spolu prežívať moje predstavy, aj keď som o nich mlčala a nechávala si ich iba pre seba. Naše milovanie naberalo nové rozmery. Páčilo sa nám to obom, aj keď som si to neuvedomovala.

#WANDASK