Vzťahy a sex Erotická poviedka: Boli na mňa dvaja a manžel sa pozeral

ZDROJ:

Sme manželia už niekoľko rokov a máme pomerne spokojný život. Ja sa starám o deti a domácnosť. Väčšinu dňa sama. Manžel pracuje na manažérskej pozícii a je často na služobkách. To je vlastne to jediné, čo mi vadí.

sex
Zdroj: Shutterstock

Začalo to vlastne náhodou. Spamom, ktorý asi otravuje každého. Jeden ma však oslovil. Ani neviem prečo. Asi prišiel v pravý čas a mal tu správnu začiatočnú vetu. Bol tam odkaz na stránku s ľahkou erotikou. S manželom sme mali sex pomerne pravidelne.

Ale po čase to skĺzlo do rutiny a pocit osamelosti, frustrácia a zvedavosť urobili svoje. Prečítala som si zopár vzrušujúcich príbehov iných žien a zrazu pocítila obrovskú chuť objavovať niečo nové. Samú seba. Vždy som bola skôr plachá a hanblivá, o to viac ma prekvapilo, že ma to vzrušuje.

Ruka akoby ovládaná cudzou silou putovala pomaly ale sebaisto cez prsia, po stehnách až na to najtajnejšie miesto. Čas sa zrazu zastavil a mnou prebehli elektrizujúce až pulzujúce kŕče. Kŕče rozkoše. Hneď ako som sa spamätala z opojenia, rýchlo som vypla počítač a radšej sa vrhla zahanbená na domáce práce.

Fungovalo to ale iba na chvíľu. No o niekoľko dní sa to celé zopakovalo... Postupne som začala sama hľadať to, čo ma tak veľmi priťahovalo a vzrušovalo. Boli to predstavy o sexe, ktorý sme s manželom zatiaľ nezažili. V predstavách sa mi odohrávali scény milovania sa na vlakovej stanici, v lese, na slnkom zaliatej pláži, kde nás zdanlivo nikto nevidí, ale môžu každú chvíľu pristihnúť.

Aj keď som veľmi chcela, nedokázala som sa o tom s manželom porozprávať. Môj sexuálny život sa pomaly menil, no stále som sa tomu bránila. Verila, že to, čo robím sama doma, vzrušuje iba mňa. Bála som sa podeliť o svoje predstavy.

Hanbila sa za to, že ma vzrušuje predstava nielen romantického, ale aj divokého a nespútaného milovania. Milovania, kde už nebol jediným milencom môj manžel, ale aj predstavy z príbehov, ktoré som prežívala s autorkami poviedok. Tie nespočetné situácie a osudy, ktoré ma do seba vťahovali viac a viac.

#WANDASK