Všade vládne panika, stres, chaos. Ledva som našla miesto na parkovanie. Nabehla som do najbližšieho obchodu, lebo pravdaže, na firemný večierok si treba šaty kupovať o 5 minút 12. Mala som jediné šťastie, že som našla to, čo sa mi aj páčilo. Stála som pri pokladni a zrazu vošiel on...

Erotická poviedka: Odrazu som cítila, ako mi rukou prechádza po stehne...

Netušila som, že ho stretnem práve tu. Chytila ma červeň a nevedela som, kde sa pozrieť, keďže som sa veľmi otáčať nechcela. Cítila som jeho kroky, jeho vôňu a vedela som, že sa mu už nevyhnem. Zaplatila som a v sebe som si povedala „tentokrát sa mu už nevyhneš". Hlboko som sa nadýchla a hneď vydýchla, otočila sa a on stál tesne predo mnou. S tými krásnymi modrými očami sa na mňa pozrel a ja som sa topila ako jesenný sneh v Tatrách.

Nevedela som, čo robiť, mala som chuť zdupkať, ale on ma hneď pozdravil a opýtal sa, či nakupujem na večierok. Zdvorilo som mu vrátila pozdrav, nahodila som jemný úsmev a odpovedala. Dozvedela som sa, že som blázon, čo si necháva veci na poslednú chvíľu. Prehodili sme ešte pár slov a rozlúčili sa slovami „večer sa vidíme".

Ani som sa nenazdala, bola tu 18-ta hodina a zazvonila mi najlepšia kamarátka, ktorá mi spravila účes. Nahodila som ešte make-up a už som musela utekať. Mala som pocit, že budem posledná, ale našťastie som to stihla. Keď som vchádzala dnu, videla som ho už z diaľky. Postavil sa a išiel mi naproti, chytil ma za ruku a cítila som z nás oboch chvenie.

Nevnímala som nič naokolo
Nevedela som, čo sa deje, triasli sa nám ruky, náš pohľad bol... ani to neviem opísať. Sadli sme si a počas príhovoru nášho šéfa mi pod stolom chytil ruku, silno stisol a zašepkal do ucha vetu, na ktorú nikdy nezabudnem: „Si tá najkrajšia pod slnkom, nemohol som ťa nechať samú." Rozbúšilo sa mi srdce, nevedela som, čo povedať. Len som mu tú ruku silno držala a nechcela pustiť.

Vypočuli sme si príhovor, ktorý trval pre mňa celú večnosť, najedli sme sa a začala hrať hudba. Skvelá hudba, normálne mi sánka padla, keď som to započula. Viac ako polovica kolegov tancovala, ale ja a on sme ešte stále sedeli. Odrazu sa postavil a požiadal ma o tanec. Prijala som. Tancovali sme jednu pesničku za druhou, keď sme započuli v reprákoch „Kamarát". Storočný hit, ktorý ma vie stále dostať. Nevedela som, čo teraz... Ísť si sadnúť alebo čo?

V tom momente ma stisol silno k sebe, zahľadela som sa mu hlboko do očí a nevnímala nič naokolo. Tancovali sme, držal ma v náručí veľmi silno, objal ma a povedal, že je to ten najkrajší večer a nechce, aby skončil. Ani neviem, kedy sa tá skladba skončila, cítila som sa ako Popoluška, keď našla svojho princa. Odrazu som reagovala len na to, že naši kolegovia začali tlieskať, ten tanec nám dopriali. Keď sme si opäť sadli, chytila som mu ruku. Potrebovala som ho.

Obaja sme si to vychutnávali naplno
Odrazu som cítila, ako mi tou druhou prechádza po stehnách, ako mi ich hladká a dotýka sa ma. Obaja sme sa postavili a odišli do vedľajšieho hotela, kde sme mali z firmy rezervované izby. Ani som netušila, že sa tam ocitneme ja a on medzi prvými. Vypýtali sme si kľúče na recepcii, vybehli hore a stalo sa to... Nastal moment, po ktorom sme túžili.

sex
Zdroj: Shutterstock

Stáli sme oproti sebe hľadiac si do očí a nezvládli sme to udržať. Silno sme sa objali, začali sa bozkávať. Bol to ten najkrajší moment v mojom živote. Cítila som, ako mi rozopína zips na šatách, ako šaty padli na zem a ja som tam zrazu stála iba v podprsenke a nohavičkách.

Bozkával ma na krku a ako sa ku mne pritlačil, cítila som jeho pýchu. Vtedy som mu rozopla košeľu a nohavice, on mi strhol podprsenku a ústami dal dole nohavičky. Pomaličky a jemne sa ku mne pritlačil, objal ma a cítila som, ako do mňa prenikol. Obaja sme si to vychutnávali, stonali od vzrušenia a cítili teplo toho druhého. Odovzdala som sa mu telom aj dušou, tak som to cítila.

Nechcela som, aby tá chvíľa skončila, bol to neopísateľný pocit milovať sa s láskou z detstva. Celú noc sme ležali spolu v objatí a tie krásne chvíľky sa opakovali v tú noc viackrát za sebou. Teraz sa na tom občas zasmejeme a kladieme si otázku: „To sme k tomu potrebovali firemný večierok?" Dnes sú to presne 2 roky, čo zaspávame spolu ruka v ruke a sme najšťastnejší pod slnkom.

Vaša čitateľka Erča